کد خبر: 48963 A

کتاب دختر ۱۲ ساله جنیفر لوپز با عنوان "خدایا کمکم کن" به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی منتشر شود.

ایران آرت: جنیفر لوپز، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد، به زودی اولین کتاب دختر ۱۲ ساله‌‌اش، امی منتشر خواهد شد. این کتاب با عنوان "خدایا کمکم کن"، کتاب مخصوص کودکان بوده و از تجربیات شخصی امی از دعا کردن الهام گرفته شده است.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این کتاب قرار است به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

به نقل از سیگاتک، جنیفر لوپز اذعان داشته است، این کتاب شامل دعاهای شبانه‌روزی دخترش امی بوده و راهی را به خانواده‌ها پیشنهاد می‌دهد تا بوسیله آن، آرامش و قدرت ایمان را در آغوش بگیرند.

امی در این باره گفته است: "من در مدرسه اطلاعاتی در مورد تنبل‌ها (نوعی پستاندار است که در جنگل‌های آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی زندگی می‌کند) که چطور با خطر انقراض روبرو هستند آموختم؛ بنابراین شروع به دعا کردن برای آن‌ها کردم. من این کتاب را نوشتم تا به جمع‌آوری پول بیشتر برای حفظ تنبل‌ها کمک کنم. علاوه بر این، این کتاب به کودکان آموزش می‌دهد که چطور می‌توانند دعا و درخواست کمک کنند؛ این دو کارآرامش خیال من هستند."

نخستین کتاب دختر جنیفر لوپز منتشر می‌شود

در حال حاضر، طرفداران جنیفر لوپز می‌توانند کتاب خدایا کمکم کن را پیش خرید کنند.

​به گزارش ایران‌آرت، امی، دختر جنیفر لوپز تجربه خوانندگی هم دارد. او چند ماه پیش در اجرای ویژه میان دو نیمه مسابقه فینال سوپر بول همراه مادرش روی صحنه رفت و با او به اجرا پرداخت و حاضران در ورزشگاه میامی و بینندگان تلویزیونی را شگفت‌زده کرد. 

جنیفر لوپز و دخترش

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین