کد خبر: 48982 A

او با دارایی ۴۶۸ میلیون پوندی خود نه تنها ثروتمندترین خواننده زن در بریتانیا، بلکه در جهان است.

ایران آرت: ریحانا که با دارایی تقریبی ۴۶۸ میلیون پوند، ثروتمندترین خواننده زن جهان محسوب می‌شود، برای اولین بار در فهرست خواننده‌های ثروتمند بریتانیا قرار گرفته است. 

به گزارش ایران‌آرت، این خواننده پرآوازه که از سال گذشته به لندن نقل مکان کرده، در فهرست ثروتمندترین هنرمندان موسیقی نشریه ساندی تایمز بریتانیا، از ستاره‌هایی چون التون جونز و میک جگر، پیشی گرفته و رتبه سوم این لیست را از آن خود کرده است.  

رتبه اول را "اندرو لوید وبر" و "پل مک کارتنی" به طور مشترک با ۸۰۰ میلیون پوند دارایی به خود اختصاص داده‌اند. 

به نقل از ایندیپندنت، بخش اعظم دارایی ریحانا متعلق به سهام او در شرکت کالاهای لوکس فرانسوی "ال وی ام اچ"‌ است. مارک لوازم آرایشی "فنتی بیوتی" این شرکت، دارای ارزشی معادل ۲.۴۵ میلیارد پوند است که سهم ستاره ۳۲ ساله موسیقی پاپ از آن ۱۵ درصد، به ارزش ۳۵۱ میلیون پوند برآورد می‌شود. 

رابرت واتس، که فهرست سالانه ثروتمندان را برای بی‌بی‌سی تهیه می‌کند،‌ گفته: "ریحانا تعجب ما را برانگیخت. او در موقعیت خوبی برای رسیدن به جایگاه اولین هنرمند موسیقی میلیاردر در بریتانیا قرار دارد." 

ریحانا از سال ۲۰۱۶ میلادی، پس از انتشار آلبوم "انتی"، آلبوم جدیدی به بازار عرضه نکرده است. ریحانا با دارایی ۴۶۸ میلیون پوندی خود نه تنها ثروتمندترین خواننده زن در بریتانیا، بلکه در جهان است. 

مدونا با ۴۶۲ میلیون پوند دارایی، در جایگاه دوم و سلین دیون با ۳۶۵ میلیون پوند در جایگاه سوم قرار دارند. 

فهرست کامل ثروتمندان، که برای سی و دومین سال پیاپی تهیه می‌شود و شامل جزئیات دارایی ۱۰۰۰ نفر از متمول‌ترین افراد در بریتانیاست، قرار است یکشنبه آینده منتشر شود. 

 

ریحانا خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین