کد خبر: 49011 A

این مناجات‌خوانی‌ها با شعر شاعرانی چون بیدل دهلوی، مولانا، حافظ، عطار، نظامی در دستگاه‌های مختلف موسیقی ایرانی اجرا شده است.

ایران آرت: آلبوم "شهر مناجات" با مناجات‌خوانی ۱۰خواننده موسیقی سنتی از ۳نسل مختلف، به مناسبت ماه مبارک رمضان تولید و منتشر شد.

در این آلبوم که به همت "مرکز موسیقی حوزه هنری" و "دفتر موسیقی و سرود صدا‍‌وسیما" تولید و منتشر شده است، محمدتقی سعیدی، حسام‌الدین سراج، جمال‌الدین منبری، فاضل جمشیدی، حسین علیشاپور، رسول رهو، بامداد فلاحتی، حمید خزائی، سید محسن حسینی و هادی فیض‌آبادی، آوازهای دل‌نشینی در فضای نیایش اجرا کرده‌اند.

این مناجات‌خوانی‌ها با شعر شاعرانی چون بیدل دهلوی، مولانا، حافظ، عطار، نظامی در دستگاه‌ها و آوازهایی از جمله شور، اصفهان، همایون، ماهور، دشتی، شوشتری و افشاری اجرا شده است.

ضبط ۸قطعه از این آلبوم در استودیو پژواک حوزه هنری انجام شده است و ۲قطعه در شهرهای اصفهان و یزد ضبط شده‌اند. میلاد عرفان‌پور مدیریت تولید و سروش بخشش نظارت ضبط این آلبوم را برعهده داشتند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه نسخه اصلی آلبوم موسیقی "شهر مناجات" به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور و همچنین سایت‌های معتبر مراجعه کنند.

 

حسام الدین سراج حسین علیشاپور فاضل جمشیدی آواز مناجات
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین