کد خبر: 49436 A

پس از سینماهای درایوین، به تازگی کنسرت‌هایی نیز در جاهای مختلف دنیا برگزار می‌شود که تماشاگران از داخل خودرو به تماشای اجراها می‌نشینند.

ایران آرت: کنسرت‌های درایوین در سراسر اروپا و آمریکا در دوران پساکرونا رواج یافته است. به‌گزارش سی‌ان‌ان، در جریان برگزاری کنسرت‌های درایوین، مردم در خودروهای خود در مناطق تعیین‌شده برای برگزاری کنسرت‌ها حضور می‌یابند و ضمن رعایت پروتکل‌های مربوط به فاصله اجتماعی، به دیدن کنسرت گروه موسیقی مورد علاقه خود می‌پردازند.

کنسرت‌های درایو‌ین به دوران حضور گسترده مردم در استادیوم‌ها و سالن‌های بزرگ محل برگزاری کنسرت‌های موسیقی در دوران کرونا پایان داده است. دانمارک نخستین کشور اروپایی است که در آن کنسرت به‌صورت درایو‌ین برگزار شده است.

کیت اوربان و دی‌جی دی‌نایس نیز نخستین هنرمندان آمریکایی هستند که نسبت به اجرای کنسرت درایو‌ین در آمریکا اقدام کرده‌اند. کیت اوربان در اوایل ‌ماه جاری یک کنسرت در محل درایوین استارداست برگزار کرده بود. او این کنسرت را به‌منظور قدر‌دانی از کارکنان مرکز پزشکی بیمارستان واندربیلت برگزار کرده بود.

3

دی‌جی دی‌نایس هم که کنسرتی درایو‌ین در ‌‌میامی به‌منظور گرامیداشت کارکنان بخش سلامت اجرا کرده بود، در گفت‌وگویی که به‌تازگی با سی‌ان‌ان انجام داده، گفته بود: تصور می‌کنم تا مدتی حتی تا آینده‌ای نامشخص کنسرت‌های درایو‌ین تنها راه برگزاری کنسرت‌ها خواهد بود.

دی‌جی دی‌نایس که در گذشته با اجرای برنامه‌های زنده در اینستاگرام مردم را ترغیب به ماندن در خانه کرده بود، اکنون می‌گوید که ضمن اجرای کنسرت‌های درایو‌ین، راه‌های خلاقانه‌ای برای ارتباط با مخاطبان خود پیدا کرده است.

برگزاری کنسرت‌ها به‌صورت درایو‌ین سبب شده تا مردم ضمن رعایت پروتکل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی، راه‌های جدیدی برای ارتباط میان خود پیدا کنند.

2

 

کنسرت سینما ماشین کنسرت درایون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین