کد خبر: 49480 A

لیدی گاگا علت موفقیتش در دنیای سرگرمی را "موسیقی و مغز" خود می‌داند و می‌گوید "البته سخت‌کوشی‌هایم را نباید از یاد برد"

ایران آرت: لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی و بازیگر فیلم "ستاره‌ای متولد شده است" که همواره سخنرانی‌های جالب توجهی به ویژه راجع به زنان قدرتمند، زیبایی و اعتماد به نفس دارد، در گفتگوی جدید خود می‌گوید آنچه باعث شده او به شهرت برسد، نه زیبایی، بلکه توانایی هنری اوست.

گاگا درباره موفقیت‌های خود گفت: "درک من از زیبایی همیشه خلاف عرف جامعه بوده است. من همیشه به نوعی لباس پوشیدم که دلم میخواست و همان جوری که می‌خواستم، موهایم را درست و آرایش کردم؛ اما هرگز نخواستم این پیام را برای کسی بفرستم که برای زیبا بودن باید جور خاصی باشی و یک فیزیکی عالی داشته باشی"

وی افزود: من زیبا نیستم و به خاطر زیبا بودن به اینجا نرسیدم، من یک سوپر مدل نیستم. من موسیقی می‌سازم و این موسیقی و قلب و مغز من بود که مرا به اینجا رساند. البته سخت‌کوشی‌هایم را هم نباید از یاد برد."

به نقل از سیگاتک، لیدی گاگا در ادامه درباره زندگی عاشقانه‌اش توضیح داد: "مردی در زندگی‌ام دارم که من را بهترین می‌بیند و زمانی که استایل و ظاهر جدیدی برای خود درست می‌کنم، به من این اطمینان را می‌دهد که درست به نظر می‌رسم و ظاهرم ارزش کار را معین نمی‌کند.با این کار، حس می‌کنم واقعا به عنوان یک شخص دیده می‌شوم و از اینکه به عنوان یک شی دیده نمی‌شوم، احساس بسیار خوبی دارم."

چند روز پیش، لیدی گاگا آلبوم جدید خود به نام "کروماتیکا" (Chromatica) را منتشر کرد. او در این آلبوم با خواننده‌های سرشناسی همچون آریانا گرانده، گروه بلک‌پینک و التون جان همکاری کرده است.

 

لیدی گاگا خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین