کد خبر: 50211 A

چندی پیش محسن شریفیان اولین کنسرت پساکرونا را در کیش به روی صحنه برد و اکنون امید حاجیلی برای کنسرت در پایتخت پیش‌قدم شده است.

ایران آرت: امید حاجیلی ظاهراً پیش قدم شده است تا اولین کنسرت پساکرونا را در تهران برگزار کند. این خواننده قصد دارد روز پنجشنبه دوم مرداد در سالن وزارت کشور تهران کنسرتش را برگزار کند. البته احتمالاً امید حاجیلی اولین خواننده نخواهد بود که پس از دوران کرونا روی صحنه می‌رود اما او با وجود نظرات گوناگون باز هم پیش قدم شد و خبر برگزاری کنسرتش را به عنوان اولین هنرمند اعلام کرد.

شاید اگر کمی بخت با حاجیلی و گروه "حاجیلیتو" یار بود او به عنوان اولین خواننده می‌توانست کنسرتی را در جزیره کیش برگزار کند. چرا که قرار بود او روز پنجم تیرماه در کیش اجرا داشته باشد اما به دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا در کیش، این کنسرت برای جلوگیری از گسترش بیشتر کووید – 19 لغو شد.

از روز گذشته و پس از اعلام خبر برگزاری کنسرت امید حاجیلی در تالار وزارت کشور تهران بحث‌های گوناگونی در صفحه شخصی او میان مخاطبان شکل گرفته است. امید حاجیلی تا اینجا نشان داده که یک خواننده ثابت قدم در راه برگزاری کنسرتش است و قصد دارد دوباره انرژی و هیجان همیشگی آثارش را در سالن کنسرت به مخاطبانش انتقال دهد.

در شرایط کنونی که تمامی دست‌اندرکاران حوزه موسیقی به دلیل مشکلات اقتصادی به دنبال کاهش هزینه‌های برگزاری کنسرت‌ها هستند باید دید که حاجیلی با چه ارکستری پا به صحنه می‌گذارد اما کنسرت‌های امید حاجیلی همیشه به حضور ارکستر بزرگ ثابتی که پرهزینه بوده شهرت داشته است.

به غیر از امید حاجیلی به تازگی خبر رسیده که چند شرکت برگزاری دیگر هم در صف دریافت زمان از سالن وزارت کشور هستند. سالنی که گنجایش حدوداً سه هزار نفره دارد و برگزاری کنسرت در شرایط کنونی به میزبانی آن تقریباً می‌تواند برای تهیه‌کننده‌ها توجیه اقتصادی داشته باشد. 

 

محسن شریفیان امید حاجیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین