کد خبر: 50324 A

جشن موسیقی لبنان پنجم ژوئیه در معبد باخوس برگزار می‌شود و ارکستر فیلارمونیک لبنان اجراکننده این جشن موسیقی خواهد بود.

ایران آرت: مقدمات آماده‌سازی جشن موسیقی بزرگی که جشنواره بین‌المللی بعلبک در کشور لبنان برگزار می‌کند، در حال انجام است. این جشن بدون حضور تماشاگران و با نظارت میشل عون (رییس جمهور لبنان) برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، جشن موسیقی لبنان پنجم ژوئیه در معبد باخوس برگزار می‌شود و ارکستر فیلارمونیک لبنان اجراکننده این جشن موسیقی خواهد بود.

۱۳۰ نفر در این جشن موسیقی که توسط ارکستر فیلارمونیک لبنان به رهبری ‌هاروت فازلیان اجرا می‌شود، مشارکت دارند. در این جشن تماشاچی حضوری نخواهد داشت اما از تمام شبکه‌های محلی و رادیو و تلویزیونی این کشور و همچنین شبکه‌های اجتماعی به صورت زنده پخش می شود.

این جشنواره در سال‌های اخیر درگیر شرایط امنیتی و سیاسی بوده است و گاهی برگزار کنندگان مجبور شده‌اند این جشن را دور از شهر بعلبک برپا کنند.

در این جشن دو مناسبت گرامی داشته می‌شود؛ یکی صد سالگی اعلام استقلال لبنان و دیگری ۲۵۰ سالگی بتهوون موسیقیدان بزرگ اروپایی.

مدیریت برگزاری جشن بعلبک تاکید کرده است که تمام تلاشش را برای رعایت فاصله‌گذاری میان شرکت‌کنندگان و پیشگیری‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلای احتمالی شرکت کنندگان به ویروس کرونا مبذول خواهد داشت.

 

کنسرت جشن موسیقی جشن موسیقی لبنان ارکستر فیلارمونیک لبنان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین