کد خبر: 50576 A

موزیک ویدئوی "عشق و صلح" اثر اصاله نصری، خواننده اهل سوریه در طول دو روز بیش از چهار میلیون بازدید داشته است.

ایران آرت: اصالة نصری خواننده سوری با ترانه جدید خود تحت عنوان عشق‌و‌صلح جنجال زیادی در فضای مجازی جهان عرب به راه انداخته است. به کاربردن عکس چند چهره سیاسی جهان عرب در ویدئو کلیپ او دلیل به راه افتادن این جنجال‌ها می‌باشد.

تابناک نوشت، آنقدر که این عکس‌ها جنجالی شده، محتوای ترانه توجه کسی را به خود جلب نکرده است. این خواننده تصویر عمر مختار، اانور سادات، رئیس جمهور کنونی مصر عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور از دنیا رفته امارات، زاید بن سلطان آل نهیان، پادشاه پیشین عربستان، عبدالعزیز آل سعود را در کنار شخصیت هندی مانند گاندی و چند چهره هنری را در کنار هم قرار داده است.

برخی او را به بازی سیاسی متهم کردند و او را برای این ویوئو کلیپ محکوم نمودند. برخی کاربران هدف از این فیلم را تلاش او برای نزدیک شدن به سیاستمداران توصیف کردند. ترانه او در طول دو روز بیش از چهار میلیون بازدید داشته است.

EbxXp72WAAI0MaU

در این میان قرار گرفتن سیسی در کنار عمر مختار بیش از هر چیز دیگری خشم کاربران عرب به ویژه مردم لیبی را برانگیخت. دولت الوفاق لیبی اصاله نصری را به پیگرد قانونی در سطح کشوری و بین‌المللی تهدید کرد و این ویدئو کلیپ را توهینی به همه مردم لیبی و شرافتمندان جهان برشمرد.

320036_226

بنا به ادعای الوفاق عمر مختار "شیخ المجاهدین" هیچ شباهتی به سیسی که با قدرت زور و سر نیزه بر مردم مصر حکومت می‌کند ندارد. برخی از کاربران اصاله نصری را به عدم وضوح مواضعش متهم می‌کنند که هر بار سعی دارد به شخصیتی سیاسی نزدیک شود و روزی کسی را ستایش می‌کند و روز دیگر به ستایش دیگری می‌پردازد. اما این بار او در مخمصه افتاده است. گفتنی است اصاله نصری متولد سوریه و دارای تابعیت سوری و بحرینی می‌باشد.

 

خواننده زن اصاله نصری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین