کد خبر: 50808 A

شهاب اکبری، امیر ارجینی و فرشاد حسامی هر کدام با پست‌های طعنه‌آمیزی به محسن چاوشی کنایه زده و از این خواننده گلایه کردند.

ایران آرت: قطعه جدید محسن چاوشی با نام "الا دختر" در حالی منتشر شد که مانند بسیاری از آثار اخیر چاوشی با حاشیه‌هایی همراه بود. در ابتدا سانسور کلمه "بغل خواب" با صدای بوق مورد بحث و واکنش مخاطبان موسیقی بود اما به مرور اعتراض دو تنظیم‌کننده به چاوشی، بحث‌ها را به محل دیگری کشاند.

به گزارش ایران‌آرت، ماجرا از این قرار است که روی کاور این قطعه درج شده که محسن چاوشی تنظیم اثر را انجام داده است، اما با این وجود شهاب اکبری که از سال 1385 با چاوشی همکاری می‌کند و فرشاد حسامی که در سال‌های اخیر از همکاران چاوشی بوده، مدعی هستند در این قطعه با چاوشی همکاری کرده‌اند اما چاوشی نامی از آنها در کاور یا در پست اینستاگرامی خود نیاورده و حقوق معنوی آنها را ضایع کرده است.

در واکنش به اعتراض اکبری و حسامی، محسن چاوشی در اقدامی عجیب پست اثر جدیدش در تلگرام را ریپلای کرده و شهاب اکبری را به‌عنوان تنظیم‌کننده این اثر معرفی کرده است. این ری‌اکشن نیز با واکنش‌هایی مواجه شده. به طور مثال کاربری در فضای مجازی نوشته‌: چاوشی با این کار از سر ناچارش گویی دارد صدقه می‌دهد!

111

اما طبق توضیحاتی که ادمین صفحات هواداری محسن چاوشی می‌دهند، گویا این خواننده پیش از این آثاری را خودش تنظیم کرده و صرفاً به جهت اینکه از یک تنظیم‌کننده مشورت و کمک گرفته، نام آن تنظیم‌کننده را روی کاور آلبومش درج کرده است و این‌بار تصمیم گرفته تن به این کار ندهد.

​همچنین، امیر ارجینی که از ترانه‌سرایان آثار قدیمی محسن چاوشی است نیز در واکنش به گلایه‌های اکبری از محسن چاوشی، پستی طعنه‌آمیز منتشر کرد. ترانه‌سرای قطعه "سنگ صبور" نوشته است: نارفیقان عوض مزد به ما زجر دهند، گرچه غم گشت ز بار رفقا! شانه ما".

photo_۲۰۲۰-۰۷-۱۷_۰۰-۱۷-۲۷

این حاشیه‌ها در حالی به وجود آمده که با گذشت 12 سال همچنان تکلیف تنظیم‌های اولین آلبوم رسمی‌اش یعنی "یه شاخه نیلوفر" مشخص نشده است، آلبومی که طبق اطلاعات مندرج بر روی جلد آلبوم تمامی 12 قطعه آن را محمدرضا آهاری تنظیم کرده است اما برخی از نزدیکان چاوشی معتقدند تمامی آثار توسط خود چاوشی بوده و چاوشی به دلایلی که مایل به گفتنش نیست، نام آهاری را به‌عنوان تنظیم‌کننده معرفی کرده است. نام آهاری در آلبوم "ژاکت" نیز شنیده شد اما این نام از 11 سال قبل تا کنون در موسیقی ایران ناپیدا بوده است. 

در ادامه ویدئوی گلایه و انتقاد شهاب اکبری از محسن چاوشی را مشاهده می‌کنید. اکبری تنظیم‌کننده آثاری نظیر سنتوری، متاسفم، من خود آن سیزدهم، لباس نو، دلم تنهاس، بادبادکای رنگی، بازار خرمشهر، گاو، اسب، انسان و... است.

 

 

محسن چاوشی فرشاد حسامی شهاب اکبری امیر ارجینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین