کد خبر: 51376 A

ستارگانی نظیر هیفا وهبی، الیسا و زهیر مراد اعلام کردند بخشی از محل سکونت‌شان بر اثر انفجار بیروت ویران شده است.

ایران آرت: حادثه انفجار بیروت خانه و اموال چهره‌های مشهور و هنرمندان لبنانی را هم ویران کرد. از جمله این هنرمندان هیفا (حیفا) و الیسا خوانندگان مطرح لبنانی بودند که اولین فیلم‌ها و ویدئوها را از خانه‌های آسیب‌دیده‌شان منتشر کردند. 

هیفا (حیفا) وهبی در توییتی نوشت که در زمان انفجار مشغول کار برای سریال جدیدش بوده، اما خانه او کاملا ویران شده و نیز ویدئویی از ویرانه‌های خانه‌اش بر اثر انفجار را منتشر کرد. هیفا (حیفا) خواننده، مدل و بازیگر اهل لبنان است که تاکنون ۷ آلبوم استودیویی منتشر کرده ‌است.

به نقل از همشهری آنلاین، الیسا هنرمند مشهور لبنانی هم از وضعیت خود بعد از انفجار مطلبی منتشر کرد. او در توییتر خود نوشت: از این واقعه دلم به درد آمده است.‌ امیدوارم آسیب زیادی به کشور نرسیده باشد.‌ خانه‌ام در این انفجار به شدت آسیب دید، اما مهم نیست. مهم آن است که لبنان در امنیت باشد. الیسار زکریا خوری یکی از بهترین خوانندگان عرب است که با ارائه ۸ آلبوم به یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های خاورمیانه تبدیل شده‌است.

جاد شویری خواننده لبنانی نیز عکسی از خانه خود بعد از انفجار منتشر کرده است و به طرفدارانش اطمینان داده که از این حادثه جان سالم به در برده است. Jad Shwery خواننده پاپ،‌ ترانه‌سرا و کارگردان موزیک‌ویدئو ۴۰ ساله لبنانی است.

حادثه انفجار در بیروت به شرکت و دارایی‌های زهیر مراد طراح لباس مطرح بین‌المللی نیز خسارت زیادی وارد کرده است. مراد طراح لباس لبنانی و بنیان‌گذار برند و خانه مدِ Zuhair Murad است. شهرت زهیر مراد در طراحی لباس‌های شب زنانه، اوت کوتور و نیز لباس عروس با دوخت سفارشی است.

الیسا هیفا وهبی زهیر مراد جاد شویری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین