کد خبر: 51596 A

لیدی گاگا از زنانگی خود و ماجرای تغییر ظاهر و استایلش سخن گفته و همچنین به حمایت ویژه از زنان تاکید کرده است.

ایران آرت: لیدی گاگا، ستاره دنیای موسیقی که در ماه مه آلبوم جدیدش "کروماتیکا" را با ۱۶ قطعه منتشر کرد و برای چند هفته در صدر جدول پرفروش‌ترین آثار موسیقی بود، به تازگی در گفتگو با اپل موزیک درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است.

​به گزارش ایران‌آرت، لیدی گاگا در این گفت‌وگو از زنانگی خود و ماجرای تغییر ظاهر و استایلش سخن گفته و همچنین به حمایت ویژه از زنان تاکید کرده است.

​خواننده "ستاره‌ای متولد شده است" می‌گوید "من رنج می‌کشم چون انسانم". به نقل از آرت تالکس، لیدی گاگا به اپل می‌گوید: "اگه دارین به این آلبوم گوش می‌کنین و یه درد و رنجی رو تحمل می‌کنین، بدونین که این رنج کشیدن نشونه‌ی انسانیت شماست .شکسته نشدین، به تمام دنیا متصلین و همه‌مون یک وجود واحد رو تشکیل می‌دیم. شاید زندگیت از بعضی زاویه‌ها پوچ و روبات‌وار یا بی‌اهمیت به نظر برسه، اما اشکالی نداره. این رنج، واقعی بودنت رو نشون می‌ده."

​وی می‌افزاید: "من یه انسانم. با وجود این‌که سال‌ها رنگ موهامو یا قیافه‌م رو عوض کردم، یا کلاه‌گیس و لباسای مختلف پوشیدم، یا به خودم اجازه دادم زندگی‌ای رو پیش بگیرم که داستانش از دست خودم خارج شده و بقیه برام نوشتنش، ولی می‌تونم با گفتن: "نه، من انسانم" پسش بگیرم."

برنده جایزه گرمی و اسکار در ادامه بیان می‌کند: هیچ‌وقت موقع کار کردن با زن‌های بزرگ‌تر از خودم راحت نبودم و نمی‌تونستم ازشون بخوام راهنمام باشن."

​وی ادامه می‌دهد: "یادمه که یه شب که بیلی آیلیش همه‌ی جایزه‌ها رو درو کرده بود، گفتم براش گل بفرستن و یه یادداشت براش نوشتم. بهتر شدن حال همینه که با خودم می‌گم :ناراحت شدم که من جایزه نبردم، اما اشکال نداره؛ چون خود من قراره یکی دیگه رو حمایت کنم. این‌که از کسی حمایت کنم برای خودمم خوبه؛ چون به این معنی‌ خواهد بود که حمایت‌گر زن هم وجود داره."

 

لیدی گاگا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین