کد خبر: 51701 A

مجید اخشابی مقصر وضعیت نامناسب موسیقی پاپ را "تهیه‌کنندگان پولکی" می‌داند و می‌گوید آنها کار موسیقی را خراب کرده‌اند.

ایران آرت: مجید اخشابی می‌گوید کرونا باعث می‌شود چیزهایی که سر جای خود نیست و نبوده از جمله مدیریت‌های موسیقی، تهیه کنندگان و هنرمندان جایگاه خودشان را بدانند و هرکسی بدون هیاهو به کیفیت کارش فکر کند.

مجید اخشابی خواننده پاپ در گفتوگو با پانا درباره وضعیت موسیقی با وجود ویروس کرونا گفت: "در شرایطی قرار داریم که به ناچار به وجود آمده و مطلوب و ایده آل نیست، کل جامعه و مشاغل دچار رکود شده‌اند و قطعا فرهنگ و هنر نیز از آن رنج می‌برند و این شرایط بیش از پیش به خرابی اوضاع موسیقی دامن زده است."

وی ادامه داد: "شاید قبلا کارهای سخیف تولیداتی داشت اما الان آن‌ها نیز دیگر وجود ندارند که این قضیه به خاطر همین شرایط فعلی است و نمی‌توان گفت که این بلا فقط بر سر هنر و فرهنگ نازل شده بلکه تمام عرصه‌ها تحت شعاع قرار گرفته است."

این خواننده خاطر نشان کرد: "چشم بر هم زدیم ودیدیم 6 ماه از سال گذشته و به هیچکدام از اهدافی که برنامه ریزی کرده بودیم نرسیدیم. البته حداقل می‌توانیم به این قانع باشیم که به خودمان و سلامتیمان بیشتر اهمیت دادیم و از گزند آفات، ویروس‌ها و مشکلات مصون ماندیم و آن را کار مهمی تلقی کنیم. می‌توانیم دلخوش به این باشیم که برای حفظ سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی کوشش می‌کنیم و این در جای خود حائظ اهمیت و تقدیر است."

اخشابی همچنین درباره وضعیت تهیه‌کنندگان موسیقی در ایام کرونایی تصریح کرد: "اطلاع درستی از وضعیت تهیه کنندگان موسیقی ندارم. در روزگار فعلی جز تهیه کنندگان حرفه‌ای موسیقی که تعدادشان به نصف یک دست می رسد شاهد برخی تهیه کنندگان سوداگر بودیم که آن‌ها پول باد آورده‌ای داشتند که از جایی به روشی به دست آورده بودند و آن را وارد کار موسیقی می‌کردند، در نهایت برخی از آن‌ها موفق می‌شدند و برخی حرکاتشان ریشه موسیقی را نشانه می‌گرفت و تخریب می‌کرد."

وی ادامه داد: " در شرایط فعلی از این افراد دیگر نشانه‌ای دیده نمی‌شود، تهیه کنندگان اصلی که باقی مانده‌اند نیز بدهی‌های زیادی بالا آوردند و خیلی‌هایشان تغییر شغل دادند که قابل تاسف است افرادی که دارای تخصص در این زمینه بودند الان کارشان را برای همیشه ترک کرده‌اند."

این خواننده پاپ در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: "تهیه‌کنندگان پولکی کار موسیقی را خراب کرده‌اند تا آباد، امیدوارم کرونا باعث شود خیلی از چیزهایی که سر جای خود نیست و نبوده از جمله مدیریت‌های موسیقی، تهیه کنندگان و هنرمندان جایگاه خودشان را بدانند. هر خواننده‌ای بتوانند بدون هیچ هیاهویی به کارش فکر کند و جایگاه اصلی و ارزش خود را پیدا کند. به‌نظرم تاثیر ویروس کرونا در موسیقی را می‌توان به فال نیک گرفت."

 

مجید اخشابی موسیقی پاپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین