کد خبر: 51706 A

او فقط ۱۰۰ هزار دلار (دو میلیارد تومان) هزینه کرده است تا عوامل پشت و جلوی صحنه موزیک ویدئو تست کرونا بدهند.

ایران آرت: کاردی بی افشا کرد که ۱۰۰ هزار دلار (۷۶ هزار پوند) صرف آزمایش ویروس کرونا کرده تا مطمئن شود که موزیک ویدیوی "وپ" با ایمنی تهیه می‌شود.

به گزارش ایران‌آرت، جمعه پیش (۷ اوت) این رپر و خواننده ترانه "رودک یلو" ویدیوی آخرین تک ترانه‌اش را منتشر کرد که "مگان تی استالیون" در آن حضور دارد و دو هنرمند را در خانه‌ای پر از جانوران وحشی و دوستان نامدارشان نشان می‌دهد.

به نقل از ایندیپندنت، این ویدیو که یکی از پرهزینه‌ترین ویدیوهای ساخته شده در دوران همه‌گیری کرونا است، مشکلات خاص خودش را داشت. کاردی به تارنمای "آی-دی" گفت: "فیلمبرداری ویدیو در دوره کرونا یک کار عجیب و غریب بود."

او توضیح داد: "مثلا ۱۰۰ هزار دلار فقط بابت آزمایش کرونا دادیم. همه کسانی که در تهیه ویدیو دست داشتند باید آزمایش کرونا می‌شدند. یک ببر و یک پلنگ داشتیم، ولی به خاطر همه‌گیری کرونا و به خاطر ایمنی، با آنها فیلم نگرفتیم."

کاردی ۲۷ ساله که همچنین در پاسخ به کارول بسکین، ستاره سریال "تایگر کینگ"، که گفته بود استفاده از گربه‌سانان بزرگ در ویدیو کاری غیراخلاقی است، گفت: "در این مورد با کارول بسکین صحبت می‌کنم."

او با اشاره به یک نظریه توطئه که از سوی جو اگزاتیک، رقیب بسکین، در سریال مستند محبوب شبکه نت‌فلیکس همرسانی شده است، گفت: "حرفش مسخره بود، مگر نه؟ ای بابا. انگار که بگوید دختر، تو شوهر نکبتی‌ات را کشتی."

 

خواننده رپ کاردی بی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین