کد خبر: 51786 A

بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ هیچ کنترلی بر مسائل مالی و امور زندگی حرفه‌ای خود نداشته است.

ایران آرت: بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی بعد از ۱۲ سال از دادگاه خواست که کنترل زندگی و اموال خود را از پدرش پس بگیرد.

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی از سال ۲۰۰۸ مسئول نظارت و کنترل دارایی‌ها و زندگی دخترش بوده، که فاقد سلامت روانی لازم تشخیص داده شده بود.

بنابر گزارش بی‌بی‌سی، آقای اسپیرز سال ۲۰۱۹ گفت که به دلیل مشکلات جسمی، بخشی از وظایف خود را که مربوط به کنترل امور شخصی بریتنی اسپیرز بوده، کنار می‌گذارد. اما او همچنان مسئول درآمد و امور مالی خانم اسپیرز است.

بریتنی اسپیرز از پردرآمدترین خوانندگان زن دنیا است. او خواسته که جودی مونتگومری، مدیر برنامه‌هایش که در زمان غیبت پدرش عهده‌دار کنترل احوالات زندگی او بوده، به طور دائم به این نقش ادامه دهد.

آقای اسپیرز و یک وکیل به طور مشترک مسئول کنترل امور مالی دخترش بودند؛ اما از پارسال که وکیل استعفا کرد، پدر بریتنی به تنهایی این نقش را به عهده گرفت. حالا به گفته دادگاه خانم اسپیرز می‌خواهد حق کنترل امور مالی را هم از پدرش بگیرد و به یک شرکت حقوقی بسپارد.

وکیل بریتنی اسپیرز پیش‌بینی کرده که پدرش از این تصمیم عصبانی شود.

ظاهرا بریتنی اسپیرز فعلا نمی‌خواهد کنسرت زنده اجرا کند. آخرین اجرای او اکتبر ۲۰۱۸ بود و بعد از آن یک کنسرت را به دلیل کسالت حال پدرش لغو کرد.

بریتنی اسپیرز

خانم اسپیرز از سال ۲۰۰۸ هیچ کنترلی بر مسائل مالی و امور زندگی حرفه‌ای خود نداشته است.

در قوانین آمریکا مسئولیت کنترل زندگی یک شخص زمانی به فرد دیگری واگذار می‌شود که آن شخص به دلیل زوال عقل یا مشکلات روحی قادر به تصمیم‌گیری نباشد.

رفتار غیرمعمول بریتنی اسپیرز در سال ۲۰۰۷ بعد از جدایی از کوین فدرلین بارها خبرساز شد. او حضانت دو پسرش را در این جدایی از دست داد و حتی بعد از مدتی با حکم دادگاه از دیدار آنها هم محروم شد.

یک بار وقتی موهایش را از ته تراشید تیتر اول روزنامه‌ها شد و بار دیگر عکس او همه‌جا منتشر شد که با چتر به ماشین یک خبرنگار سمج حمله‌ور شده بود.

اما بیشترین مشکل زمانی پیش آمد که برخلاف حکم قانون، از تحویل دادن دو پسرش که برای ملاقات پیش آنها بود، خودداری کرد. بعد ازاین اتفاق چند بار در آسایشگاه بستری شد و سال ۲۰۰۸ در نهایت کنترل امور زندگی و اموال او به پدرش و یک وکیل واگذار شد.

در این سال‌ها او سه آلبوم منتشر کرد و داور مسابقه تلویزیونی پربیننده ایکس‌فاکتور بود.

 

بریتنی اسپیرز سام اصغری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین