کد خبر: 51798 A

هیات مدیره بیمارستان جم و دکتر حسن عباسی، پزشک معالج محمدرضا شجریان دو بیانیه متفاوت منتشر کردند.

ایران آرت: صبح امروز جمعه 31 مرداد 1399 دکتر حسن عباسی درباره آخرین وضعیت محمدرضا شجریان مطلبی را منتشر کرد که از ترخیص این استاد آواز در روزهای آینده خبر می‌داد.

حسن عباسی نوشته است: "امروز جمعه سی و یکم مرداد، حال عمومی استاد شجریان همچنان پایدار است و با همکاری و هماهنگی همه متخصصین سعی داریم برای ترخیص استاد در دو سه روز آینده هماهنگ شویم. ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید و گرفتاری جدیدی پیش نیاید به امید خدا."

این در حالی است که بیمارستان جم در جدیدترین اطلاعیه‌اش نوشته است: "در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می‌رساند، امروز شرایط عمومی، قلبی، ریوی و تنفسی ایشان پایدار و مشابه روز قبل است و جهت مراقبت بیشتر در بخش آی سی یو بستری است."

به نوشته تسنیم، اطلاعیه‌ای که بیمارستان جم منتشر کرده، تقریبا تکرارِ اطلاعیه‌ی دیروز است و این یعنی تغییری در وضعیت محمدرضا شجریان نسبت به دیروز ایجاد نشده است. اما شاهدیم که دکتر حسن عباسی امروز از احتمالِ ترخیصِ شجریان در روزهای آینده خبر داده است.

به هر روی در میانِ صحبت‌های دکتر عباسی و آنچه از سوی بیمارستان جم به طور رسمی منتشر شده، تفاوت‌ها یا شاید تناقض‌هایی وجود دارد که باید دید نتیجه‌اش چه خواهد شد.

 

محمدرضا شجریان شجریان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین