کد خبر: 51808 A

پیام و تصویری که کیهان کلهر به مناسبت تولد حسین علیزاده منتشر کرده با استقبال کاربران در فضای مجازی مواجه شده است.

ایران آرت: کیهان کلهر، نوازنده برجسته کمانچه به مناسبت تولد ۶۹ سالگی حسین علیزاده، آهنگساز مشهور و استاد تار و سه‌تار، تصویری زیرخاکی از خود، حسین علیزاده، محمدرضا شجریان و همایون شجریان در یک خودروی قدیمی منتشر کرد. 

​به گزارش ایران‌آرت، کیهان کلهر در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت: "نمی‌دانم طی این سالها چند هزار کیلومتر در کنار هم جاده پیمودیم ... یا نمی‌دانم چند مرتبه کره‌ی زمین را با هواپیما دور زده ایم ... و حساب تعداد شب هایی که بعد از کنسرت سازهایمان را بر دوش انداختیم و خسته، همقدم به هتل برگشتیم دستم نیست ... اما خوب میدانم که رفاقت و پرواز با تو برادر بزرگ و معلم کاربلد لایتناهی ست. این کمان به زخمه ی پر عشق و سوز تو خوشتر کشیده می‌شود.

زادروز "حسین علیزاده" بر اهالی دل و حال و موسیقی شادباد."

این تصویر با استقبال هواداران موسیقی ایرانی مواجه شده و بسیاری از علاقه‌مندان برای کیهان کلهر کامنت‌های جالبی نوشته‌اند. برای نمونه، کاربری با اشاره به ارزش سرنشینان این خودرو نوشته است: این گرون‌ترین ماشین دنیاست!

photo_۲۰۲۰-۰۸-۲۲_۰۸-۲۷-۴۲

​کاربر دیگری با نام رضا نوشته: "این عکس واقعا تاریخیه. استاد شجریان لایک میکرد موقعی که لایک مد نبود." کاربری با نام هاشم امامی نیز به طنز نوشته است: جوری که معلومه استاد [کلهر] که خسته رانندگی میشن جناب علیزاده براشون پرتغال پوست میگیرن! 

​حسن افراشته کامنت عجیبی برای این پست درج کرده. وی نوشته است: با وجود استاد [شجریان]، حسین علیزاده چطور روش شده نشسته جلو؟!". یوسف نیز نوشته است: "معلومه دارین حمیرا گوش میدینا!" کاربر دیگری هم نوشته: "خوش شانسی یعنی یه همچین ماشینی بهت بزنه!"

​گفتنی است، این چهار هنرمند در دهه هفتاد و دهه هشتاد کنسرت‌های مختلفی را در شهرهای ایران و خارج از کشور برگزار کردند، از جمله کنسرت "همنوا با بم" که دلیل اجرای آن کمک به زلزله‌زدگان شهر بم و همدلی و هم‌دردی با مردم شهر بم بود.

حسین علیزاده محمدرضا شجریان همایون شجریان کیهان کلهر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین