کد خبر: 51812 A

ادل از به تعویق افتادن آلبوم جدیدش خبر داد و از کتابی نوشت که با کمک آن توانسته شادی و آزادی خود را پیدا کند و او را از استرس و فرسودگی نجات دهد.

ایران آرت: پس از گذشت بیش از یک سال بعد از کاهش وزن اضافی و به دست آوردن وزن ایده آل که تقریباً نمی‌توان تشخیص داد که او آدل سابق است، خواننده مشهور انگلیسی ادل که اراده خود را برای تغییر شکل و زندگی خود برای بهتر و زیباتر شدن نشان می‌دهد فاش کرد که تمام این اقدامات نتیجه مطالعه به کتاب خودسازی است که از آن الهام گرفت تا تغییری ایجاد کند.

او می‌گوید این کتاب به او کمک کرد شادی و آزادی خود را پیدا کند و او را از استرس و فرسودگی نجات داد.

به گزارش تابناک باتو، آدل که هم اکنون در لس آنجلس ایالات متحده زندگی می‌کند و ساکن است، پس از خواندن "Untamed, Stop pleasing, Start Living" توسط نویسنده گلنون دویل توضیح داد که چگونه زندگی وی به طور کامل تغییر کرده است.

آدل ۳۲ ساله، برنده گرمی، جلد این کتاب را در حساب اینستاگرام خود که بیش از ۳۸ میلیون دنبال کننده دارد منتشر کرد و از میلیونها هوادار و فالوئرش در سراسر جهان خواست که اگر می‌خواهند تغییر کنند آن را بخوانند.

ادل

او نوشت: اگر آماده باشید، این کتاب ذهن شما را تکان می دهد و روح شما را به گریه وامی‌دارد. وی افزود: هرکسی که می‌خواهد ذهن خود را پاکسازی کند و خود را تغییر دهد باید کتاب را بخواند.

​آلبوم جدید ادل با نام احتمالی "۳۱" قرار بود تابستان امسال منتشر شود که به دلیل پاندمی کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. 

 

ادل خواننده خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین