کد خبر: 51839 A

در این مراسم چندین هنرمند از نقاط مختلف جهان شرکت خواهند کرد که یکی از آن‌ها لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی است.

ایران آرت: روسیه ماه آینده سالروز پیروزی‌اش مقابل نازی‌ها را جشن می‌گیرد و لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی در این جشن اجرا خواهد کرد.

به نقل از المیادین، روسیه ماه آینده در کاخ کرملین سالروز پیروزی اش در برابر نازی‌ها را جشن می‌گیرد. در این جشن که با حضور ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه برگزار خواهد شد، چندین هنرمند از نقاط مختلف جهان شرکت خواهند کرد که یکی از آن‌ها لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی است.

ایسنا نوشت، لطفی بوشناق، خواننده تونسی هفته گذشته نیز در مراسمی که از طرف کشور تونس برای همدردی با مردم لبنان زیر عنوان (سلامی از جانب تونس به لبنان)، برگزار شده بود شرکت کرده است و در این مراسم برای لبنان خوانده بود.

تاریخ اصلی این جشن هر ساله نهم ماه می  بوده اما امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا برگزاری این جشن به تاخیر افتاده است و در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

پوتین گفته است: امسال هم همچون سال‌های گذشته این جشن را باشکوه برپا خواهیم کرد تا دینمان را به کسانی که در جریان جنگ کشته شدند و آسیب دیدند تا پیروزی را برایمان رقم بزنند، ادا کنیم.

رییس جمهور روسیه تاکید کرده است که امسال هم رژه نظامی همچون سال‌های قبل برگزار می‌شود و این روز به عنوان یک عید بزرگ ملی گرامی داشته می‌شود.

 

خواننده خواننده عرب لطفی بوشناق
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین