کد خبر: 51969 A

مژگان برای استاد شجریان نوشت: "پدرم، تاج سرم، از دوردست ها اشک شوقم را نثار راه بازگشتت میکنم و بوسه بر خاکی میزنم که قدم بر آن میگذاری"

ایران آرت: مژگان شجریان، خواننده و فرزند محمدرضا شجریان، به خبر ترخیص استاد شجریان از بیمارستان و بازگشت به منزل واکنش نشان داد. مژگان شجریان هم اکنون در خارج از کشور به سر می‌برد و از پدرش دور است.

​به گزارش ایران‌آرت، دختر استاد شجریان در صفحه اینستاگرامش نوشت: "پدرم، تاج سرم، از دوردست ها اشک شوقم را نثار راه بازگشتت میکنم و بوسه بر خاکی میزنم که قدم بر آن میگذاری و سپاس میگویم دکترها و پرستارانی را که شب و روز با مهر و فروتنی پاسدار جانت بودند.

سپاس دکتر عباسی عزیز را که وجودشان دلگرمی ماست و کمک هایشان با هیچ زبانی قابل تقدیر نیست. سپاس از بیمارستان جم که پذیرای وجود نازنینت بودند. سپاس از تمام مردم خوبی که با دعا و انرژی خوبشون نگهبان تواند

و سرانجام از افسانه عزیزم که شب و روز بر بالینت با عشق و امید می نشیند و همایونم که هر دمی که میکشد برای سلامتت می‌کوشد و می‌کوشد. به خانه خوش آمدی"

Untitled

​شجریان بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مشکلات ریوی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند او با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران او رفع نگرانی کرد.

محمدرضا شجریان پنجم فروردین امسال با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی او زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.

این خواننده در دور جدید تشدید بیماری خود به دلیل عفونت شدید و افت فشار از روز ۲۵ مرداد در بیمارستان جم و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود.

 

 

محمدرضا شجریان مژگان شجریان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین