کد خبر: 52002 A

لوپز درباره برند خود گفت: می‌خواهم همه چیزهایی را که یاد گرفته‌ام و تمام رازهایم را در خود داشته باشد.

ایران آرت: جنیفر لوپز به طور خصوصی افشاء کرده که قصد دارد یک نشان تجاری لوازم زیبایی و آرایش عرضه کند.

او این خبر را اوایل هفته در حساب اینستاگرامش همراه با چند عکس سلفی که در آن به غروب خورشید نگاه می‌کرد، به اشتراک گذاشت.

به گزارش ایران‌آرت، لوپز ۵۱ ساله زیر این تصاویر با افشای نام مجموعه لوازم آرایشی‌اش نوشت: "سانسِت گلوُ...#جی لو بیوتی به زودی به بازار می‌آید."

ایندیپندنت نوشت هرچند جزئیات دیگری در مورد زمان و محتوای این نشان تجاری در دست نیست اما پوست درخشان و چشم‌های خمار او در این تصاویر حاکی از آن است که هم محصولات پوستی و هم آرایشی لوپز احتمالا در مرحله آزمایشی است.

این تصاویر به دنبال یک ویدیوی اینستاگرامی کوتاه از لوپز حدود سه هفته پیش به اشتراک گذاشته شده که در آن او از۱۳۰ میلیون تعقیب‌کننده‌اش پرسد: "می‌خواهید بدانید ما روی چه چیزی کار می‌کردیم؟ بگویم؟" 

هرچند این نخستین نشان تجاری آرایشی این بازیگر است اما او پیشتر در سال ۲۰۱۸ با نشان اینگلوت کازمتیکس همکاری داشته است.

لوپز همچنین نخستین عطر مشهور خودش موسوم به "گلوُ" را در سال ۲۰۰۲ و پس از آن ۲۹ عطر دیگر از جمله "پرامیس" و "لیو" را به بازار عرضه کرده است. 

شاید به نظر برسد پست اینستاگرامی او (در مورد لوازم آرایش) بی‌مقدمه بوده اما او پیشتر هم فکر تولید یک نشان تجاری لوازم آرایش را مطرح کرده بود.

لوپز در سال ۲۰۱۸ به نشریه ریفاینری ۲۹ گفت: "من یک نشان تجاری محصولات پوستی تولید خواهم کرد. مدت‌هاست که روی آن کار می‌کنم زیرا نمی‌خواهم هر محصولی را عرضه کنم.

می‌خواهم همه چیزهایی را که یاد گرفته‌ام و تمام رازهایم را در خود داشته باشد و ازتباطی هم به سوزن (محصولاتی که با آمپول به پوست تزریق می‌شود) نداشته باشد."

 

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین