کد خبر: 52233 A

این نخستین بار نیست که تیلور سوئیفت به هواداران خود کمک مالی می‌کند

ایران آرت: تیلور سوئیفت خواننده معروف آمریکایی بیش از ۲۳ هزار پوند معادل ۳۰ هزار دلار به دانش‌آموز پرتغالی که در انگلستان زندگی می‌کند، کمک کرد. این کمک بعد از آن بود که یک پیج در اینترنت درخواستی برای کمک مالی برای این دانش‌آموز پرتغالی منتشر کرد تا بتواند در رشته ریاضی تحصیل کند و مدرک بگیرد. این دانش‌آموز برای تحصیل در دانشگاه فقط توانسته بود یک سوم پولی را که نیاز داشت تأمین کند. تیلور سوئیفت به طور اتفاقی ماجرای این دانش‌آموز که"وتوریا ماریو" نام داشت را شنید و بقیه پولی را که او برای ادامه تحصیل نیاز داشت به او هدیه داد. 

تیلور سوئیفت می‌گوید داستان وتوریا برای او الهام‌بخش بود، به خصوص اینکه او برای جمع‌آوری ۴۰ هزار پوند برای پرداخت هزینه‌های اقامت،  زندگی و تحصیل در رشته ریاضی دانشگاه وارویک تلاش می‌کرد و تا حدودی موفق شده بود. او می‌خواست که آرزوهایش را محقق کند و این بسیار مهم است.

به گزارش تابناک باتو، وتوریا ماریو هم در پاسخ به این کمک قول داد بهترین نتیجه را از تحصیلش بگیرد تا بدین روش باعث افتخار تیلور سوئیفت شود. او گفت که از دیدن پیام و هدیه تیلور بسیار شگفت زده شده و پس از این به یکی از طرفداران خاص و افراطی او تبدیل خواهد شد.

328975_462

این نخستین بار نیست که تیلور سوئیفت به هواداران خود کمک مالی می‌کند، به گزارش مجله "پیپل"، تیلور سوئیفت به دو هوادار خود که از مشکلات مالی شکایت داشتند، نفری ۳ هزار دلار کمک کرد. سامانتا جیکوبسون که پیشخدمت رستورانی در ایالت فلوریدا است، به این مجله گفت بعد از تعطیلی محل کار خود به خاطر شیوع ویروس کرونا، درآمدش را از دست داد.

او گفت بعد از این کمک به موقع از طرف تیلور سوئیفت، زبانش "بند آمده" است. او گفت: "نمی‌توانستم باور کنم کسی که این همه وقت است عاشقش هستم و به او به عنوان الگو نگاه می‌کنم، با چنین سخاوتی به کمک من آمد."

 

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین