کد خبر: 52276 A

آلبوم موسیقی متن "تنت" با آهنگسازی لودویگ گورانسن متشکل از ۱۸ قطعه است.

ایران آرت: کریستفر نولان" پس از همکاری طولانی با "هانس زیمر" که امسال برای "تل‌ماسه" و "وقتی برای مردن نیست" آهنگسازی کرده، برای "تنت" باید همکار تازه‌ای جستجو می‌کرد. او به "لودویگ گورانسن" آهنگساز برنده‌ اسکار "پلنگ سیاه" و سریال "مندلوری" روی آورد و حاصل این همکاری آلبومی نزدیک به ۹۰ دقیقه‌ای شد. این آلبوم همزمان با اکران فیلم در سراسر دنیا به صورت کامل منتشر شده است.

گورانسن پیش‌تر در مورد درک موسیقایی نولان گفته بود: "با دیدن فیلم‌های نولان ‌دانستم که چقدر در مورد موسیقی دانا است، چقدر آن را درک می‌کند، اما کاملاً نمی‌دانستم که می‌تواند مثل یک موسیقی‌دان کارکشته در موردش حرف بزند. بنابراین از این مسئله شگفت‌زده شدم. و اینکه او چقدر از هنر تجربی استقبال می‌کند و مرا به سمتی هدایت می‌کند که چیزهای جدیدی را بیازمایم، چیزهایی که فکر می‌کردم مردم در مقابل‌شان مقاومت می‌کنند. در این فیلم [طرز نگاه] "بیایید امتحانش کنیم و ببینیم چه می‌شود" وجود داشت و یک تجربه‌ی ناگهانی و غیرمنتظره بود." 

​به نوشته ۳۰نما، او فاش کرده بود که صدای نولان در ساوندترک فیلم قابل شنیدن است: "این پیشنهاد کریس برای شخصیت قهرمان فیلم بود. بخشی از صدای او در واقع صدای نفس کشیدن کریس است، صدای ضبط شده‌ی تنفس او از طریق میکروفون که به اصواتی به‌شدت گوش‌خراش و ناخوشایند تبدیل شده."

آلبوم موسیقی متن "تنت" متشکل از ۱۸ قطعه است.

 

 

کریستوفر نولان موسیقی متن تنت لودویگ گورانسن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین