کد خبر: 5270 A

بسیاری از سایت ها و نشریات هنری انتشار این عکس ها را نشانه آغاز رابطه جدیدی تعبیر کرده‌اند، ولی ماریا کری و نیک ککن هنوز در این باره سخنی نگفته اند

ایران‌آرت: «ماریا کری» خواننده سرشناس آمریکایی و از ستاره‌های نامدار موسیقی جهان، با انتشار عکس‌های مختلفی با همسر سابقش «نیک کنن» در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد.

 

ماریا و نیک که از زوج‌های محبوب هنری بودند، در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند. آنها دارای دو فرزند دوقلو هستند. جدایی ماریا کری از نیک کنن بازیگر و کمدین مشهور تلویزیونی بسیار جنجالی بود و حواشی فراوانی داشت، به همین دلیل بازگشت احتمالی آن‌ها به یکدیگر با واکنش‌های زیادی همراه شده است. در هفته های اخیر ماریا کری عکس های گوناگونی با نیک و فرزندانش در صفحات شخصی خود به اشتراک گذاشته، تصاویری شاد و هیجان انگیز که بیانگر روابط حسنه اعضای این خانواده چهارنفره است.

هرچند که بسیاری از سایت ها و نشریات هنری انتشار این عکس ها را نشانه آغاز رابطه جدیدی تعبیر کرده‌اند، ولی ماریا کری و نیک ککن هنوز در این باره سخنی نگفته اند.

ماریا کری در تازه ترین گفت و گوی خود، با اشاره به رابطه دوستانه با همسر سابقش گفته آنها تلاش می کنند به خاطر فرزندان خود، در حد ممکن کنار هم باشند.

 

 

ماریا کری نیک کنن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین