کد خبر: 52775 A

در حالی که هواداران آناتما منتظر آلبوم جدید این گروه بودند، اعضای گروه در بیانیه‌ای ناگهانی اعلام کردند که گروه منحل شده است.

ایران آرت: گروه پراگرسیو راک "آناتما" ساعاتی پیش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی فعالیتی نخواهد داشت. این گروه مشهور بریتانیایی در سراسر جهان از جمله ایران طرفداران فراوانی دارد. 

به گزارش ایران‌آرت، متن بیانیه این گروه که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده به شرح زیر است:

"خانواده عزیز آتاتما ... امسال مثل هیچ کدام از سال‌های قبل نبود.

همه ما با چالش‌های غیر قابل پیش بینی روبرو شدیم که هم بر روی زندگی و شرایط فردی و هم شرایط کاری و حرفه‌ای ما تاثیر گذاشت.

در این دوران سخت، اتفاقات یک سال اخیر، چاره‌ای جز توقف فعالیت‌ها رو پیش روی ما نگذاشته؛ هر کدام از ما شخصا نیاز داریم تا مسیر خودمون را پیش بگیریم.

بابت همه حمایت‌های سال‌های اخیر از شما ممنونیم. عشق و احترام به طرفداران ما پایان ندارد، چرا که بهترین سال‌های زندگی را برای ما رقم زدید.

رفتار و احساسات خوبی که در قبال کنسلی ناخواسته تورهای ما داشتید، تا ابد در ذهن ما می‌ماند.

هیچ‌وقت نمی‌توانستیم پیش‌بینی کنیم که شرایط امسال به این شکل پیش می‌رود.

خیلی خیلی ممنونیم. آناتما"


yaev6dquvsnaikhjje3igh-1200-80

به نوشته راک مگزین، گروه "آناتما"، پیش از این قرار بود اواخر سال 2020، برای رکورد آلبوم جدید وارد استودیو شود، اما همه‌گیری ویروس کرونا و لغو کنسرت‌ها شرایط دیگری را رقم زد.

گروه از عبارت "indefinite hiatus" در متن بیانیه استفاده کرده است. این واژه‌ها زمانی به کار می‌روند که اعضای یک بند در حال حاضر آینده کاری‌شان را نامعلوم می‌دادند و یا از بابت شروع دوباره کار خود مطمئن نیستند. با این حال، واقعیت ماجرا این است که گروهی که تا به امروز یکی از منحصر به فردترین بندها در دنیای موسیقی بود، دیگر فعالیتی نخواهد داشت.

 

موسیقی راک گروه آناتما
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین