کد خبر: 52948 A

زندیا در نقش رانی اسپکتور، خواننده مشهور آمریکایی بازی می‌کند

ایران آرت: زندیا در فیلم بیوگرافیکال استودیوی A24 نقش "رانی اسپکتور " خواننده‌ی آمریکایی گروه "رانتس" بازی می‌کنند. "ورایتی" گزارش می‌دهد که سازندگان امتیاز ساخت فیلم بر اساس زندگی خواننده و اقتباس از کتاب اتوبیوگرافیکال خواننده (Be My Baby) نوشته‌ی اسپکتور و "وینس والدرون" را خریداری کرده است. استودیو به دنبال "جکی سیبلیز" است تا فیلمنامه‌ی پروژه را به نگارش درآورد.

این فیلم بیوگرافیکال بر روی اولین روزهای زندگی خواننده و مشخصاً نحوه‌ی شکل‌گیری گروه "رانتش" تمرکز می‌کند. گروه با لیبل "فیلز رکوردز" همکاری کردند و در نهایت رانی با "فیل اسپکتور" ازدواج کرد. فیلم جدایی آن‌ها و نیز تلاش اسپکتور برای حفظ حقوق موسیقی‌اش را نیز بررسی می‌کند. 

به گزارش ۳۰نما، "مارک پلات" که در حال حاضر تهیه‌کننده‌ی فیلم‌های "پری دریایی کوچولو" (The Little Mermaid) است به همراه اسپکتور، "زندیا" و "جاناتان گرین‌فیلد" مدیر برنامه‌های او تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه خواهد بود. اسپکتور شخصاً "زندیا" برنده‌ی امی را برای بازی در نقش خود انتخاب کرده است.

Ronnie-Spector-Zendaya

"زندیا" هفته گذشته با کسب امی برای بازی در سریال "سرخوشی" (Euphoria) جوان‌ترین بازیگر برنده‌ی این جایزه در بخش بهترین بازیگر زن سریال‌های درام شد. پروژه‌های بعدی او "تل‌ماسه" (Dune) "دنی ویلنوو" و "مالکم و ماری" (Malcom & Marie) نت‌فلیکس به همراه "جان دیوید واشینگتن" است که به تازگی با قراردادی ۳۰ میلیون دلار به شبکه فروخته شده است.

 

هالیوود زندیا جوایز امی رانی اسپکتور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین