کد خبر: 52952 A

مک کارتنی ویدئوی تازه کشف شده‌ای از جر و بحث اعضای بیتلز را می‌‌بیند و می‌گوید: به نظر من این نشان‌دهنده این واقعیت بود که بیتل‌ها در حال جدا شدن بودند.

ایران آرت: خاطرات ناخوشایند پل مک کارتنی از جدایی گروه بیتلز در یک ویدیو تازه کشف شده تجدید شده است. در این ویدیو دیده می‌شود که مک کارتنی در حال شوخی کردن با جان لنون دیگر عضو گروه بیتلز است در شرایطی که گروه بر سر آخرین آلبومشان با عنوان Let It Be در حال جروبحث هستند.

سِر پل مک کارتنی می‌گوید که دیدن این فیلم او را "بسیار خوشحال" می‌کند زیرا تمام چیزی که از آن دوران به یاد دارد "تاریک" بوده است. این ویدیو در مستند جدیدی با عنوان Get Back گنجانده شده که پیتر جکسون کارگردان سه گانه ارباب حلقه‌ها آن را ساخته است.

این ویدیو در سال ۱۹۷۰ ضبط شده و نشان می‌دهد که گروه بیتلز در استودیو در حال جروبحث بوده و دیگر خبری از آن رابطه زیبا و جادویی چهار شگفت انگیز نیست.

مک کارتنی در این باره می‌گوید: "به نظر من این نشان‌دهنده این واقعیت بود که بیتل ها در حال جدا شدن بودند که روزگار بسیار سختی برای ما بود، مانند یک طلاق بود. به همین خاطر خوشحال بودن بسیار دشوار بود. این همان دورانی بود که آلبوم Let It Be منتشر شده و به داستان فیلم تبدیل شد. به همین خاطر برای سال ها وقتی مردم به یاد این آلبوم می افتند و درباره آن صحبت می کنند واقعاً این موضوع را دوست ندارم زیرا دوره بسیار تاریکی بود".

خاطرات تلخ پل مک کارتنی از جدایی گروه بیتلز در مستند تازه پیتر جکسون


به گزارش روزیاتو، عضو سابق گروه بیتلز در ادامه می گوید :"اما در صحبت با پیتر جکسون، وقتی که به ۵۸ ساعت مراحل تولید نگاه می کرد، گفتم: خب، چطور بود؟ و انتظار داشتم که بگوید: بسیار تاریک است. شما همه دارید بحث می کنید. اما او گفت: نه فوق العاده است. شما انگار خوش می گذرانید و حال می کنید. و او قسمتی از ویدیو را به من نشان داد و واقعاً فوق العاده بود. واقعاً مرا خوشحال کرد". سِر پل مک کارتنی بعد از آن است که رادیو دو بی بی سی برنامه ای با عنوان John Lennon at 80 منتشر کرده که در آن شان، پسر کوچک لنون، با برادر ناتنی دیگرش جولیان، پل مک کارتنی و التون جان در مورد پدرش و موسیقی او صحبت می کند.

مک کارتنی همچنین بخشی از تراک شنیده نشده بیتل‌ها با عنوان Just Fun را اجرا می کند. لنون که در اکتبر امسال ۸۰ ساله می شد، در سال ۱۹۸۰ توسط مارک چاپلین در نیویورک به ضرب گلوله کشته شد. مدت کوتاهی قبل، پل مک کارتنی و جان لنون تفاوت‌های دیدگاهی و هنری شان را کنار گذاشته و قرار بود با هم کار کنند.

خاطرات تلخ پل مک کارتنی از جدایی گروه بیتلز در مستند تازه پیتر جکسون

بیتلز جان لنون پل مک کارتنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین