کد خبر: 52954 A

نوئل گلگر با نام بردن از موزیسین‌هایی چون دیوید بویی، فردی مرکوری و مارک بولان گفت دیگر افرادی همانند این‌ها نخواهند آمد.

ایران آرت: نوئل گلگر، موزیسین ۵۳ ساله در گفتگوی جدید خود به شدت به تیلور سوئیفت و خواننده‌های جوان حمله و از آن‌ها انتقاد کرد.

گلگر در این باره اذعان داشت: "موسیقی امروزی بیشتر در مورد استایل است تا جوهره و محتوا. من متوجه این موضوع شده‌ام که جوانانی که در موسیقی امروز هستند از لحاظ ظاهری بسیار خوب هستند؛ همه آن‌ها خالکوبی دارند، زیبا هستند و … اما حقیقت این است که آن‌ها مزخرف و آشغال هستند! آن‌ها چیزی خاصی نمی‌گویند. پر فروش‌ترین‌ها مزخرف و چرت و پرت هستند." 

​وی افزود: "این در حالی است که وقتی در حال رشد بودم، کارهای پرفروش بهترین‌ها بودند. بزرگ‌ترین گروه در جهان، معمولا بهترین گروه در جهان بود. اما الان بزرگ‌ترین چیز تیلور سوئیفت است. چی؟ گمشو!"

به نقل از سیگاتک نوئل گلگر در ادامه با نام بردن از موزیسین‌هایی چون دیوید بویی، فردی مرکوری و مارک بولان گفته است دیگر افرادی همانند این‌ها نخواهند آمد.

گفتنی است، نوئل گلگر پیش از این و در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز به شدت از تیلور سوئیفت انتقاد کرده و گفته بود: "من در زندگی‌ام کسی را نمی‌شناسم که طرفدار تیلور سوئیفت باشد".

این در حالی است که به تازگی تیلور سوئیفت با ۴۷ هفته صدرنشینی در چارت ۲۰۰ آلبوم برتر بیلبورد، رکورد ویتنی هیوستون را شکسته است.

 

دیوید بویی تیلور سوئیفت فردی مرکوری نوئل گلگر مارک بولان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین