کد خبر: 52982 A

موزیک ویدیو "وقتی برای مردن نیست" توسط دنیل کلایمن کارگردانی شده و در آن در بخش‌هایی از تصاویر فیلم استفاده شده است. 

ایران آرت: بیلی آیلیش فوریه گذشته موسیقی تیتراژ فیلم "وقتی برای مردن نیست" را منتشر کرده بود، اما چند هفته بعد این فیلم بنا بر مشکلات ناشی ویروس کرونا تا ماه نوامبر به تعویق افتاد. آیلیش حالا با نزدیک شدن به زمان اکران قسمت جدید چندگانه‌ی "جیمز باند" با بازی "دنیل کرگ"، موزیک ویدیوی آن ترانه را هم رونمایی کرد. 

این ویدیو توسط "دنیل کلایمن" کارگردانی شده و در آن در بخش‌هایی از تصاویر فیلم استفاده شده است. آهنگسازان این ترانه برادر آیلیش فینیاس و "استیون لیپسون" بوده‌اند، تنظیم ارکسترال آن را "هانس زیمر" و "مت دانکلی" انجام داده‌اند و گیتار ترانه کار "جانی مار" است. 

به گزارش ۳۰نما آیلیش ۱۸ ساله جوان‌ترین خواننده‌ی تیتراژ آغازین فیلم‌های "جیمز باند" لقب گرفته است. او می‌گوید: "از تمامی جهات مشارکت در این فیلم باورکردنی نیست. خلق ترانه‌ی تیتراژ برای فیلمی در چندگانه‌ای اسطوره‌ای باعث افتخار است." فینیاس اضافه می‌کند:‌ "نوشتن موسیقی تیتراژ برای یک فیلم باند چیزی است که در تمام زندگی‌مان رؤیایش را داشته‌ایم. ترکیبی به‌یادماندنی‌تر از سینما و موسیقی برای فیلم‌هایی چون "پنجه طلایی" (Goldfinger) و "زندگی کن و بگذار بمیرند" (Live and Let Die) وجود ندارد. ما خوشبخت بودیم که نقش کوچکی در این چندگانه‌ی اسطوره‌ای داشتیم، زنده‌ باد ۰۰۷."

این فیلم به کارگردانی "کری فوکوناگا" و بازی ستارگان دیگری چون "رامی مالک"، "لئا سیدو"، "لاشانا لینچ"، "آنا دی آرماس"، "نایومی هریس"، "بن ویشا"، "جفری رایت" و "رالف فاینس" قرار است ۱۲ نوامبر آینده (۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹) اکران شود.

 

جیمز باند وقتی برای مردن نیست زمانی برای مردن نیست بیلی آیلیش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین