کد خبر: 53112 A

نیوشا ضیغمی در واکنش به توهین شهره قمر به استاد شجریان نوشت: دیده نشدن و انسان بودن خیلی بهتر از اینه که دست به هر کاری بزنی، و با توهین کردن به افراد مطرح که در قلب یه ملت جا دارن خودت رو سر زبونها بندازی!

ایران آرت: شهره قمر، بازیگری که در ماه‌های اخیر با توهین به هنرمندان کشور بر سر زبان‌ها افتاده است در تازه‌ترین تلاشش برای دیده شدن به استاد محمدرضا شجریان توهین کرد.

روزیاتو ماجرا را این گونه شرح داده است: شهره قمر دیروز استوری ای در اینستاگرام خود منتشر کرد که به دلیل همزمانی با شایعه مرگ محمدرضا شجریان ، اشاره ای به او تعبیر شد.

قمر در استوری خود نوشت: "صد هزاران تاسف و لعنت برای جماعت نادانی که با مرگ یک هنرمند وطن فروش به سوگ می نشیند و با مرگ وطن پرستی به روزمرگی…!"

شهره قمر شجریان نیوشا ضیغمی
 

دیروز اعلام شد استاد محمدرضا شجریان که بار دیگر به دلیل وخامت حال جسمی در بیمارستان بستری شده بود، در کما به سر می‌برد. ساعتی بعد شایعه درگذشت استاد موسیقی سنتی ایران درگرفت اما تیم پزشکی محمدرضا شجریان این خبر را تکذیب کردند.

اظهارنظر شهره قمر اما بی پاسخ نماند. نیوشا ضیغمی ، بازیگر سینما و تلویزیون واکنش تندی به استوری قمر نشان داد و او نیز با انتشار متنی در استوری خود اینچنین به صحبت های قمر پاسخ داد:

"خانم نامحترم شرم بر تو

کاش دهنتو ببندی ..

دیده نشدن و انسان بودن خیلی بهتر از اینه که دست به هر کاری بزنی، و با توهین کردن به افراد مطرح که در قلب یه ملت جا دارن خودت رو سر زبونها بندازی

برای کسانی مثل تو فقط باید تاسف خورد و بس"

محمدرضا شجریان نیوشا ضیغمی استاد شجریان
نظرات خوانندگان
 • دوستدار هنر
  پاسخ

  سلام خدمت مردم عزیز
  متاسفانه عده ای دایم به انسانهای فرهیخته توهین می کنند و برای بی ارزش کردن شخص مورد کینه شخصی خودشان شروع به مقایسه کردن های بی ربط و غیر منصفانه می کنند . در جواب آنها این متن را نوشتن . هر انسانی به نحوی به جامعه خدمت می کنه یک معلم ، یک هنرمند ، یک پزشک و یک شهید و یک دانشمند هر کدام به شیوه درست به جامعه خدمت می کنند و هر انسانی مثل یک شهید به جامعه و ایران خدمت می کند. کسانی می آیند مثلا هنرمندان را با شهدا مقایسه می کنند ، شهدا ارزشمند هستند ولی این مقایسه بی ربط است ، چون هنرمندان هم مثل شهدا به جامعه خدمت می کنند و تمام عمر و جوانی خود را به جای خوشگذرانی و لذتهای کاذب ، صرف ارتقاء و رشد فرهنگ و هنر و تاریخ جامعه می کنند و تلاش و کوشش می کنند با خلق آثار هنری به انسانها نشاط و شعف و امید و سواد دهند و آثارشان و هنرهایشان تمدن و شعور و فهم جامعه را حتی در نسلهای بعد بالا می برند .فرهنگ و تمدن ایران و آثار باستانی اش با هنرمندان و شاعران رشد می کند و مورد توجه جهان قرار می گیرد . اگر از ایران ، فرهنگ و هنر و تمدن و تاریخ و آثار باستانی و افتخار آفرینی را حذف کنید دیگر از ایران چه باقی می ماند . هنرمندان انسانهای زحمتکش و شریف و بزرگی هستند و باید حرمت و احترام را نگه داشت و قدر آن ها را دانست ، هنرمندان برای این کشور زحمت می کشند و راه درست زندگی کردن را به مردم نشان می دهند و چراغ هدایت گر هستند برای نسلهای بعدی و نباید به آنها توهین و بی ادبی و بی احترامی کرد .

 • ماه منیر
  پاسخ

  <b>سلام
  نباید یادمان برود که در دورانی از تاریخ این ملت،زمانیکه دچار فتنه داخلی شده بود این آدم باصطلاح مطرح در مصاحبه توهین امیز با رسانه های بیگانه با ملت، بر زخم این ملت نمک پاشید و از علاقه خود در دل ملت کاست.
  و از همانجا بود که بازیگران و مغرضان این ملت عشق خود را باین انسان دوچندان دیدند و برای او کف و سوت و هورا کشیدند...
  این انسان اکنون در معرض خداست و باید جواب خون های زیادی که برای این کشور ریخته شده را بدهد که انقدر راحت نادیده گرفت...</b>

  • ناشناس

   یقین دارم جایگاه آقای شجریان بهشت برین است، آن حنجره که ربنا را آن سان تلاوت کرد و مردم این سان دوست شان داشتند حتمن قرین رحمت الهی است

 • ناشناس
  پاسخ

  یادمان نرود استاد شجریان گفت تفنگت را زمین بگذار، آن وقت چرا مسبب خونی است؟؟!! تاریخ خس و خاشاک را تحریف نکنیم لطفا،خدا جای حق نشسته است

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین