کد خبر: 54381 A

فرزاد فرزین آهنگساز قطعه "منو بشناس" که در آن ۴۰ خواننده پاپ همخوانی کرده‌اند درباره شایعه الهام گرفتن این اثر از قطعه‌ای از مایکل جکسون توضیحاتی را ارائه داد.

ایران آرت: ۴۰ خواننده پاپ در ایران در تجربه ای کم‌ نظیر در یک قطعه با موضوع صلح و وحدت ملی با محوریت ایران تحت عنوان "منو بشناس" همخوانی کردند.

این اتفاق که برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران رقم می خورد، با حضور چهره های شاخص موسیقی پاپ تهیه وتولید شده است و موزیک ویدئوی خوش ساخت و حرفه ای این اثر، مراحل پایانی تولید را طی می کند.

"منو بشناس" تلاش موسسه موسیقی "ماوا" و خوانندگان سرشناس ایرانی برای تقویت هویت ملی در میان ایرانیان است. بهروز صفاریان، رضا صادقی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، حجت اشرف‌زاده، گرشا رضایی، خشایار اعتمادی، پرواز همای، سینا شعبانخانی، روزبه نعمت‌الهی، گروه "سون"، کاوه آفاق، حسین حقیقی، مسعود صادقلو، حمید هیراد، حامد همایون، سینا درخشنده، سامان جلیلی، احسان حق شناس، رضا شیری و تعداد زیادی از خوانندگان و هنرمندان دیگر، در این اثر حضور دارند.

این اثر به قلم احمد امیرخلیلی، آهنگسازی فرزاد فرزین، تنظیم کنندگی بهروز صفاریان است که تهیه کنندگی آن را میثم محمدحسنی انجام داده و در موسسه موسیقی "ماوا" تهیه و تولید شده است.

به گزارش ایران‌آرت، روز گذشته اعلام شد که قطعه "منو بشناس" بر اساس برداشتی آزاد از آهنگ We are the world مایکل جکسون ساخته شده که فرزاد فرزین آهنگساز این اثر اعلام کرد قطعه مذکور ربطی به اثر مایکل جکسون ندارد و یک آهنگ مستقل است. فرزاد فرزین وعده داد که هواداران بهترین آهنگ او را خواهند شنید.

 

فرزاد فرزین مایکل جکسون بهروز صفاریان
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین