کد خبر: 54506 A

جوایز گرمی در سال‌های اخیر با واکنش‌های انتقادآمیز فراوانی مواجه شده و احتمالا مراسم سال ۲۰۲۱ نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود.

ایران آرت: شب گذشته، لیست نامزدهای مراسم گرمی سال ۲۰۲۱ معرفی و اعلام شد در حالی که نام برخی از خوانندگان که در سال گذشته موفقیت‌های زیادی را از آن خود کرده بودند، در لیست نامزدهای معرفی شده به چشم نمی‌خورد.

از غایبان قابل توجه مراسم گرمی ۲۰۲۱ می‌توان به سلنا گومز و د ویکند اشاره کرد. حال برخی از خوانندگان از جمله جاستین بیبر، د ویکند و نیکی میناژ به شدت از گرمی انتقاد کرده‌اند.

به نوشته سیگاتک جاستین بیبر با انتشار پستی در اینستاگرام خود در واکنش به اعلام نامزدهای گرمی نوشت: "من از گرمی ممنونم که برای هنرنمایی‌ام، مرا مورد تقدیر قرار دادند. با این وجود، باید بگویم من یک آلبوم R&B ساخته‌ام. آلبوم Changes یک آلبوم R&B بوده و هست و بسیار برایم عجیب است که به این سبک شناخته نمی‌شود! من پروژه‌ای را ساخته‌ام که از آکورد تا ملودی و درام‌های هیپ هاپ انتخاب شده ولی در این بخش قرار نگرفته است."

وی افزود: "من ناشکری نمی‌کنم. تمام این‌ها افکار من هستند و شما می‌‌توانید آن را بپذیرید یا نه. از تمام کسانی که برای من جنگیدند تا نامزد مراسم گرمی شوم، سپاسگزارم."

آلبوم Changes از جاستین بیبر تنها در بخش پاپ نامزد شده است و جاستین هم به این موضوع اعتراض دارد.

انتقاد نیکی میناژ از گرمی

نیکی میناژ رپر و ترانه‌سرا ۳۷ ساله نیز در توییت جدید خود نوشت: "هرگز از یاد نخواهم برد که گرمی چگونه به من جایزه بهترین هنرمند تازه‌کار را نداد؛ در صورتی که ۷ تا از آهنگ‌های من همزمان در چارت بیلبورد قرار داشتند و در هفته‌های اول در بین تمام رپرهای زن در آن دهه بهترین بودند! اما آن‌ها جایزه را به یک مرد سفید پوست به نام Boniver اهدا کردند."

گلایه تند و تیز د ویکند

د ویکند که هم از غایبان اصلی لیست گرمی ۲۰۲۱ بود، از این مراسم به علت نادیده‌ گرفتنش انتقاد و گلایه کرد. او با انتشار توییتی نوشت: "گرمی فاسد می‌ماند. شما به من، طرفدارانم و صنعت موسیقی شفافیت مدیون هستید."

 

جوایز گرمی جاستین بیبر نیکی میناژ د ویکند ویکند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین