کد خبر: 55216 A

یاسر بختیاری یا همان یاس، رپر محبوب و البته این روزها بی‌خبر موسیقی کشور ترانه متن قورباغه را خواند و خیلی‌ها را سر ذوق آورد.

ایران آرت: فرهاد یلدا در همشهری نوشت: بالاخره قورباغه در پنجشنبه چهارم دی‌ماه عرضه شد. آنهایی که مشتاق تماشای نخستین سریال هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی بودند در قسمت اول قورباغه با سریالی مواجه شدند که گویی کاراکترهایش را از دل همان بچه‌های مغزهای کوچک زنگ‌زده به اکباتان فراخوانده است تا در گیرایی علف و سیگار و عقده، روایت جدیدی را آغاز کنند که خیلی‌ها منتظر تماشایش بودند.

قورباغه در قسمت اول با دوربین روی دست شیطان و تکیه‌کلام‌های متعدد و شیطنت‌آمیز یک قتل را روایت کرد و یک دزدی برنامه‌ریزی‌شده و چندین دله‌دزدی را. هومن سیدی در ساخته‌هایش می‌کوشد به زبانی منحصربه‌فرد در روایت قصه آدم‌هایش دست یابد و هرچند مثلا در تجربه فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده برای این هدف به نتایج خوبی دست یافت اما لااقل در نخستین قسمت قورباغه هنوز دچار بلاتکلیفی است.

استفاده از روش‌های تکراری جذب مخاطب برای قسمت‌های بعد نظیر به تصویر کشیدن قتل کاراکتر رامین با بازی صابر ابر هم شاید از آن تجربه‌های نه‌چندان موفقی باشد که بارها و بارها در سریال‌هایی با تم جنایی آزموده شده و حالا سیدی دوباره آن‌ را تجربه کرده است.

درباره غافلگیری نخستین قسمت قورباغه اما هیچ‌چیز به اندازه موسیقی و ترانه پخش‌شده در میانه سریال جذاب نبود. در میانه سریال ناگهان صدایی آشنا و مدت‌ها خاموش خواند: "چک می‌زنم خوابم بپره" و این صدا وقتی با نام‌های تیتراژ مطابقت داده شد غافلگیری تکمیل شد. یاسر بختیاری یا همان یاس، رپر محبوب و البته این روزها بی‌خبر موسیقی کشور ترانه متن قورباغه را خواند و خیلی‌ها را سر ذوق آورد.

یاس - یاسر بختیاری

آخر کلام اینکه قضاوت درباره قورباغه را باید به زیست این سریال در هفته‌های آتی گره زد و منتظر ماند تا نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی و البته فرشته حسینی نه در اکباتان که در تایلند بدرخشند.

 

یاس یاسر بختیاری سریال قورباغه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین