کد خبر: 55339 A

الکس روریگز، نامزد فعلی جنیفر لوپز در گذشته با مدونا ارتباط عاشقانه داشته و اکنون لباسی که جنیفر لوپز به سبک مدونا پوشیده باعث ایجاد حاشیه‌های جدیدی شده است.

ایران آرت: جنیفر لوپز می‌گوید "اصلا عجیب نبوده" که برای هالووین مانند مدونا، معشوقه سابق نامزدش، لباس بپوشد.

خانم لوپز درتاریخ ۳۱ اکتبر، تصویری از خود در اینستاگرام منتشر کرد که در آن لباس عروس سفیدی بر تن داشت که مدونا برای عکس روی جلد آلبوم سال ۱۹۸۴ خود با نام "مانند یک باکره" پوشیده بود. خانم لوپز در توضیح این عکس، قطعه‌ای از ترانه‌ای به همین نام در آن آلبوم را نوشت: "نمی‌دانستم چقدر گم شده بودم تا تو را یافتم". او این شعر را به نامزد خود، الکس رودریگز، ستاره سابق ورزش بیسبال، تقدیم کرد.

به نقل از ایندیپندنت وقتی جنیفر لوپز در برنامه رادیویی اندی کوهن در ایالات‌متحده حاضر شد، از او پرسیده شد آیا "عجیب" نبوده است که مانند مدونا لباس بپوشد؛ وقتی این شایعه بود آقای رودریگز و مدونا در سال ۲۰۰۸ برای  مدت کوتاهی با هم رابطه داشته‌اند؟

خانم لوپز پاسخ داد: "نه که نبود. این داستان مربوط به یک گذشته دور است. اصلا عجیب نبود و او هم خیلی خوشش آمد."

مدونا و رودریگز در سال ۲۰۰۸ چندین بار در عکس‌ها کنار هم دیده شدند ولی مدونا هرگونه رابطه عاطفی با او را انکار کرد. در بیانیه‌ای که در ژوئیه ۲۰۰۸ منتشر شد، خانم مدونا همچنین انکار کرد که او و همسرش، گای ریچی، در آن زمان تصمیم به طلاق داشتند. وی همچنین اظهار داشت که هیچ نقشی در تخریب ازدواج آقای رودریگز نداشته و یا طبق شایعات او باعث نشده است که آقای رودریگز به آیین کابالا بپیوندد. مدونا در این باره چنین گفته بود: "من و همسرم تصمیم به  طلاق نداریم. من الکس رودریگز را از طریق گای اوشری می‌شناسم که مدیر برنامه‌های هر دوی ما است. من یک بار کودکانم را به بازی بیسبال یانکی‌ها بردم. من به‌هیچ‌وجه با الکس رودریگز رابطه عاطفی ندارم و وضعیت ازدواج او یا راه معنوی که او برای مطالعه در زندگی خود انتخاب کرده است، ربطی به من ندارد."

مدونا و ریچی نهایتا در سپتامبر ۲۰۰۸ از هم طلاق گرفتند.

جنیفر لوپز که اخیرا یک خط تولید لوازم آرایشی و محصولات مراقبتی پوست را راه‌اندازی و ارایه کرده است، در ماه نوامبر گفت که بیماری عالم‌گیر جاری باعث شده است که او به مادر بهتری مبدل شود.

او و رودریگز از سال ۲۰۱۹ نامزد هستند.

 

جنیفر لوپز مدونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین