کد خبر: 55917 A

هفت سال پیش جاستین بیبر توسط پلیس آمریکا بازداشت شد، اتفاقی که یادآوری آن برای جاستین بیبر تلخ است ولی می‌گوید: حالا می‌فهمم خداوند راه درازی را برای من در نظر داشت.

ایران آرت: ستاره موسیقی پاپ آمریکا از اینکه در گذشته مرتکب کاری شده که پلیس او را دستگیر کرده است ابراز پشیمانی کرد و نوشت به آن روز افتخار نمی‌کند.

جاستین بیبر عکسی از خود در روز دستگیری‌اش توسط پلیس در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر کرد و نوشت: "۷ سال پیش در چنین روزی دستگیر شدم. روز خوبی نبود. اصلا به آن روز افتخار نمی‌کنم. من در آن لحظه صدمه دیده، ناراضی، گیج و از خدا عصبانی شده بودم! اما حال می‌فهمم خداوند راه درازی را برای من در نظر داشت. از آن موقع تا الان، من متوجه یک چیزی شده‌ام و آن این است که خدا آن زمان به اندازه الان به من نزدیک بود؛ اما من این موضوع را متوجه نشده بودم. "

بیبر به هوادارانش گفت: "نصیحت من به شما این است که اجازه بدهید گذشته‌تان یادآور چیزی باشد که خداوند الان به شما داده است؛ نه این که اشتباهات گذشته، امروز شما را خراب کند. بگذارید عفو و بخشش حضرت عیسی (ع) شامل حال شما شود، زندگی‌تان را شکوفا کند و به چیزی که خداوند در درون شما گذاشته است، برساند. از صمیم قلبم دوستتان دارم."

به نقل از سیگاتک، جاستین بیبر در ۲۳ ژانویه سال ۲۰۱۴ میلادی و در سن ۱۹ سالگی، به دلیل رانندگی با سرعت بالا در مسابقه بدون داشتن گواهینامه معتبر و مصرف الکل و مواد مخدر بازداشت شد.

جاستین بیبر از گذشته‌اش شرمسار است!


او صبح روز بعد که توسط پلیس میامی دستگیر شد، ۷ ساعت را در بازداشتگاه سپری کرد. همچنین، جاستین محکوم به پرداخت ۲,۵۰۰ دلار جریمه نیز شد. البته بعد از آن مشخص شد، مقدار الکلی که در بدن جاستین بیبر بوده در حدی نبوده که او را مست کند.

جاستین بیبر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین