کد خبر: 55949 A

از بهمن سال گذشته تاکنون کنسرتی با حضور تماشاگران در تهران برگزار نشده و به نظر می‌رسد بازگشت کنسرت‌ها به پایتخت به این زودی اتفاق نخواهد افتاد.

ایران آرت: معاون کل وزارت بهداشت گفت: جشنواره فیلم فجر مانند سال های قبل برگزار نخواهد شد و دستورالعمل های بهداشتی برگزاری جشنواره مانند سینماهاست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت: ما جوازی برای برگزاری کنسرت ها صادر نکرده ایم و در شهرهای آبی تمام فعالیت های فرهنگی مجاز است اما اینکه شاهد تجمع باشیم اینطور نیست و در آبی‌ترین شهرها هم که کمترین موارد بستری کرونا را داریم، تجمع بیش از ۵۰ نفر ممنوع است.

معاون کل وزارت بهداشت گفت: جشنواره فیلم فجر مانند سال‌های قبل برگزار نخواهد شد و دستورالعمل های بهداشتی برگزاری جشنواره فیلم فجر مانند سینماهاست و شاهد تجمع خبرنگاران و سلبریتی ها نخواهیم بود.

گفتنی است، سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از هفته آینده آغاز خواهد شد، اما در مورد چگونگی برگزاری جشنواره موسیقی فجر هنوز تصمیم‌گیری نشده و با توجه به سخنان حریرچی، جشنواره موسیقی احتمالا به صورت آنلاین و یا به صورت فیزیکی در کیش برگزار خواهد شد.

در روزهای گذشته برخی از خوانندگان پاپ با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در منطقه آزاد کیش روی صحنه رفته‌اند و همین موضوع به تئوری برگزاری جشنواره موسیقی فجر در کیش قوت بخشیده است.

 

جشنواره موسیقی فجر کنسرت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین