کد خبر: 56179 A

اعضای بی‌تی‌اس این لباس‌ها را در موزیک ویدئوی "دینامیت" بر تن داشتند که گروه BTS را به اولین گروه موسیقی اهل کره جنوبی تبدیل کرد که در صدر فهرست Hot 100 بیلبورد قرار می‌گیرند.

ایران آرت: لباس‌های رنگی که گروه BTS در موزیک ویدیو پرفروش و رکورد شکن خود با عنوان Dynamite پوشیده بودند در حراجی اخیر Julien Auctions’ MusiCares Charity Relief Auction به قیمت ۱۶۲,۵۰۰ دلار به فروش رسید که هشت برابر برآوردهای اولیه بود. درآمد ناشی از این حراج به یک موسسه خیریه فعال در دنیای موسیقی به نام MusiCares خواهد رسید که هدف آن کمک به افراد شاغل در صنعت موسیقی است که شیوع ویروس کرونا کسب و کار آن ها را از بین برده است.

به گزارش روزیاتو این لباس‌های گروه موسیقی پاپ کره‌ای BTS دومین اهدایی اعضای این گروه برای اهداف خیریه پس از میکروفون هایی است که آر ام، جین، سوگا، جی هوپ، جی مین، وی و جونگ کوک برای فروش با اهداف خیریه به همین حراجی اهدا کرده بودند. این لباس‌های رنگارنگ زمانی پرطرفدار شدند که گروه موسیقی BTS در سکانس پایانی رقص موزیک ویدیو اولین ترانه انگلیسی خود با نام Dynamite آن ها را به تن داشتند، موزیک ویدیویی که پرفروش ترین موزیک ویدیو بیلبورد شده و گروه BTS را به اولین گروه موسیقی اهل کره جنوبی تبدیل کرد که در صدر فهرست Hot 100 بیلبورد قرار می‌گیرند.

همچنین این اولین موزیک ویدیو گروه BTS بود که در صدر این فهرست قرار می‌گرفت. این موزیک ویدیو همچنین رکورد گینس برای پربیننده‌ترین موزیک ویدیو در عرض ۲۴ ساعت را در اختیار دارد. ترانه Dynamite همچنین اولین نامزدی گرمی برای گروه را در بخش بهترین اجرای پاپ گروهی به همراه داشت که اولین نامزدی یک گروه موسیقی کره ای در گرمی به شمار می‌آید. در این موزیک ویدیو هر یک از اعضای گروه رنگ ها و برندهای مختلفی را به تن دارد.


از دیگر اقلام پرفروش این حراجی خیریه، نقاشی اورجینال بیلی موریسون از کریس مارتین از اعضای گروه موسیقی Coldplay و همچنین یک گیتار باس با امضای نیکی سیکس بود. بیلی آیلیش، باب دیلان، لیدی گاگا و گروه The Foo Fighters نیز اقلامی را برای این حراج خیریه ارسال کرده بودند.

دینامیت بی تی اس کی پاپ
نظرات خوانندگان
 • 😘ARMY😘
  پاسخ

  سلام
  چقدر پسرامون دل مهربونی دارن همش به فکر کمک کردن اند
  واقعا افتخار میکنم که یک ارمی ام
  حتیٰ با اینکه هیت میگیرن بازم کم نمیارند
  و ما ارمی ها باید به این افتخار کنیم
  که پسرامون چقدر سرسخت ولی مهربون اند
  و ممنونم از شما که این موضوع هارو به اشتراک میزارید و ما ارمی ها رو با خبر میکنید

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین