کد خبر: 56224 A

Evermore نام آلبوم جدید تیلور سوئیفت است که مسئولین یک پارک با همین نام از تیلور سوئیفت شکایت کرده و خواستار غرامت شده‌اند.

ایران آرت: مدیران یک پارک و شهربازی تفریحی-گردشگری در شهر پلزنت گروو ایالت یوتا از تیلور سوئیفت خواننده و ترانه‌سرای مطرح و محبوب آمریکایی به دادگاه شکایت کرده‌اند و خواستار دریافت غرامت چندین میلیون دلاری از او شده‌اند!

این پارک Evermore نام دارد و مالکان آن مدعی هستند؛ تیلور سوئیفت با گذاشتن این نام بر روی آخرین آلبوم خود، متهم به نقض علامت تجاری برندشان است. مدیران این پارک در شکایت خود عنوان کرده‌اند، آن‌ها از سال ۲۰۱۸ میلادی این نام تجاری را به ثبت رسانده و میلیون‌ها دلار برای آن هزینه کرده‌اند.

علاوه بر این، مدیران این پارک اذعان داشته‌اند از این نام تجاری برای فروش محصولات و کالاهای‌ خود استفاده می‌کنند و از زمانی که تیلور سوئیفت  با این نام، آلبومی منتشر کرده است و محصولات آلبوم خود را با این نام به فروش می‌رساند؛ ارزش برند تجاری‌شان کاهش یافته است.

به نقل از سیگاتک، وکلای تیلور سوئیفت در واکنش به این موضوع، طرح این ادعاها و شکایت را بیهوده و غیرمسئولانه دانسته‌اند.

نهمین آلبوم تیلور سوئیفت با نام evermore تقریبا دو ماه پیش به صورت سوپرایزی منتشر شد و توانست موفقیت‌های زیادی را از آن خود کند.

 

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین