کد خبر: 56229 A

لیدی گاگا در آغاز پاندمی کرونا در کنسرت بزرگی که به صورت آنلاین برگزار شد قطعه‌ای را جهت دلگرمی بخشیدن به کادر درمان و مردم جهان اجرا کرده بود. او به تازگی کارکنان بیمارستان را به خاطر مهربانی آنها تحسین کرده است.

ایران آرت: لیدی گاگا درباره ملاقاتش در بیمارستان با یکی از اعضای خانواده او که به طور جدی به ویروس کرونا مبتلا شده است، سخن گفت.

این خواننده گفت که یکی از اعضای "بسیار مهم" خانواده‌اش بر اثر ابتلا به کرونا "بسیار بیمار" است و تقریباً دو ماه را در بیمارستان سپری کرده است.

به گزارش ایندیپندنت این خواننده ۳۴ ساله به دلیل محدودیت‌های کرونا مجبور شد عزیزش را به تنهایی در بخش مراقبت‌های ویژه دیدار کند. وی کارکنان بیمارستان را به خاطر مهربانی آنها تحسین کرد.

وی به مجله پیپل گفت: "من درباره صحبت عمومی درباره این خویشاوندم اجازه نگرفته‌ام. اما می‌توانم به شما بگویم که یکی از اعضای بسیار مهم خانواده من اخیراً بسیار بسیار بیمار بود و تقریباً دو ماه در بیمارستان بود."

وی ادامه داد: "من خودم بارها و بارها به تنهایی به بخش مراقب‌های ویژه به ملاقات او رفتم. زیرا حتی اگر اجازه ملاقات به شما بدهند، اجازه ملاقات را به یک نفر محدود می‌کنند. من هرگز صحنه‌ای‌ شجاعانه‌تر و قهرمانانه‌تر از صحنه تلاش پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان بیمارستان برای مقابله با کرونا ندیده‌ام." 

این ستاره موسیقی گفت که او متقاعد شده است که پزشکان نمی‌توانستند او را زیر پوشش لباس مخصوص ایمنی تشخیص دهند، اما آنها در کنار عزیزش "مراقب او بودند."

وی گفت: "آنها قلب و روح خود را در این کار خود گذاشتند و حتی از من مراقبت کردند. من به شما اطمینان می‌دهم که هیچ کس نمی‌توانست هویت مرا پشت آن لباس و عینک تشخیص دهد. آنها فقط گفتند حال شما چطور است؟ خانواده شما چگونه هستند؟ همه چیز خوب است؟ آیا می‌توانیم کاری انجام دهیم؟"

لیدی گاگا در زمان آغاز پاندمی کرونا در کنسرت بزرگی که به صورت آنلاین برگزار شد قطعه‌ای را جهت دلگرمی بخشیدن به کادر درمان و مردم جهان اجرا کرده بود.

لیدی گاگا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین