کد خبر: 56264 A

در یک نظرسنجی که توسط شبکه فاکس انجام شد، کنسرت گروه راک کلدپلی در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان بهترین کنسرت سوپربول انتخاب شد.

ایران آرت: پنجاه ‌و‌ پنجمین مسابقه فینال فوتبال آمریکایی یا سوپربول، یکشنبه هفتم فوریه میان تیم‌های کانزاس سیتی چیفز و تمپا بِی باکِنیِرز برگزار می‌شود.

اجرای زنده موسیقی و کنسرت بین دو نیمه یا «هفتایم شو»، از بخش‌های محبوب سوپربول است که طرفداران زیادی دارد و بسیاری این مسابقه را فقط به دلیل همین کنسرت تماشا می‌کنند.

در این برنامه که معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است، خواننده‌های مشهور و گروه‌های محبوب موسیقی روی صحنه می‌روند، که در بسیاری از موارد با خلاقیت و نوآ‌وری‌های جالبی همراه است.

به گزارش رسانه‌های آمریکایی کنسرت امسال را ابل مکنون تسفایه که با نام هنری "د ویکند" (The Weeknd) شناخته می‌شود، اجرا می‌کند. 

این هنرمند جوان کانادایی در جریان کنفرانس خبری خود گفت که خواننده دیگری در برنامه نخواهد بود و او به تنهایی هنرنمایی می‌کند. با این حال احتمال دارد که تهیه‌کنندگان، برای جذابیت بیشتر، سورپریزهای برای تماشاگران داشته باشند.

تارنمای شبکه خبری فاکس به مناسبت سوپربول، و براساس نظرسنجی یک سایت اینترنتی، بهترین کنسرت‌های سوپربول در بیست سال اخیر را معرفی کرده است.

در این نظرسنجی، بیش از چهار هزار نفر از سراسر جهان شرکت کردند، و نتیجه نهایی با ترکیب شاخص‌های مختلفی مانند تعداد تماشاگران اینترنتی، یا نظرات مثبت و منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی محاسبه شده است.

طبق نتایج به دست آمده، کنسرت گروه موسیقی کلدپلی در سال ۲۰۱۶، کنسرت شکیرا و جنیفر لوپز در سال ۲۰۲۰، کنسرت پرینس در سال ۲۰۰۳، کنسرت مدونا در سال ۲۰۱۲ و کنسرت بیانسه در سال ۲۰۱۳ به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم این نظرسنجی را کسب کردند.

 

 

بیانسه جنیفر لوپز لیدی گاگا مدونا سوپر بول کلد پلی سوپربول
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین