کد خبر: 56499 A

خواهر ماریا کری ستاره موسیقی پاپ او را متهم کرد که از گذشته دردناک خانواده "برای تبلیغ فروش کتابش" استفاده کرده است.

ایران آرت: خواهر ماریا کری او را به خاطر داستان‌هایی که خواننده در خاطرات پرفروش سال 2020 خود با نام "The Meaning of Mariah Carey" آورده است، به دادگاه می‌کشاند.

به گفته پیج سیکس، آلیسون کری شکایتی 1.25 میلیون دلاری را علیه خواهر کوچکتر خودش به این دلیل که ماریا باعث "پریشانی عاطفی" آلیسون شده کرده است. او این ستاره را با گفتن این خاطرات متهم به تحقیر کردنش و کینه‌ورزی کرده است، شکایت کرده است. خواهر بزرگتر او به شدت آسیب دیده است.

به نقل از گیتی تودی ماریا در کتاب خود می‌نویسد که وقتی او 12 ساله بود و آلیسون 20 ساله بود، آلیسون به ماریا مواد مخدر داد و سپس او را با یک پسر بزرگتر که اسلحه به همراه داشت سوار اتومبیل خطرناک کرد. در این دادخواست، دوشنبه، 1 فوریه، ماریا نیز آلیسون را  متهم کرد که یک بار او را با چای داغ سوزانده است.

آلیسون می‌گوید که او بسیاری از ادعاهای ماریا را در مورد خودش جدال می‌داند اما هرگز فرصتی برای پاسخگویی به آنها پیش از چاپ شدن کتاب فراهم نشده است.

او همچنین ماریا را متهم کرد که از گذشته دردناک خانواده "برای تبلیغ فروش کتابش" استفاده کرده است، علی رغم اینکه می‌دانست آلیسون از نظر روحی و روانی به دلیل سو استفاده دیگری که از طرف مادرشان متحمل شده بود ، "آسیب دیده" است. او می‌گوید که اکنون بعد از مدت‌ها هوشیاری دوباره با مسائل  مصرف الکل دست و پنجه نرم می کند.

 

ماریا کری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین