کد خبر: 56825 A

او کاملاً ایده نصب مجسمه‌ای از خود را رد نکرد او گفت چند سال بعد و شاید بعد از مرگ مجسمه‌ام را نصب کنید الآن وقت خوبی نیست.

ایران آرت: دالی پارتون ملکه موسیقی کانتری از مسئولان ایالت تنیسی زادگاهش که قصد داشتند مجسمه او را در طی یک پروژه برپا کنند، درخواست کرد از این کار امتناع کنند، زیرا زمان مناسبی برای این کار نیست.

به گزارش خبرگزاری فرانسه در اوایل فوریه، مجمع عمومی تنسی لایحه‌ای را برای برپایی مجسمه ستاره موسیقی کانتری در خارج از پارلمان محلی در نشویل پیشنهاد داد. در یک گام کم‌سابقه در صحنه سیاسی کنونی آمریکا، نمایندگان جمهوری خواه و دموکرات بدون هیچ گونه محدودیتی از این لایحه حمایت کردند که قرار بود روز سه شنبه به کمیته پارلمان ارجاع شود.

با این حال، این خواننده 75 ساله روز پنجشنبه موضع قاطعانه‌ای در مورد این پروژه صادر کرد و گفت: با توجه به آنچه اکنون در جهان اتفاق می‌افتد، فکر نمی‌کنم در حال حاضر ساختن مجسمه‌ای از من مناسب باشد.

تابناک باتو نوشت پارتون از نمایندگان خواسته است لایحه را پس بگیرند در حالی که گفت به این پروژه افتخار می‌کنم.

کمک مالی قابل توجه برای تولید واکسن کرونا 

این خواننده که از یک خانواده معمولی است چهره خود را به عنوان یک زن متواضع و نزدیک به مردم آمریکا حفظ کرده‌است و در بسیاری از اقدامات خیرخواهانه نقش فعال دارد، او به آزمایشگاه مدرن تولید واکسن یک میلیون دلار کمک مالی کرد.

دالی اصرار دارد که از سیاست دور باشد و دو بار پیشنهاد دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا مبنی بر اعطای نشان آزادی ریاست جمهوری به وی، که بالاترین افتخار غیرنظامی آمریکا می‌باشد را نپذیرفت.

البته او کاملاً ایده نصب مجسمه‌ای از خود را رد نکرد او گفت چند سال بعد و شاید بعد از مرگ مجسمه‌ام را نصب کنید الآن وقت خوبی نیست.

دالی پارتون

دالی پارتون، خواننده افسانه‌ای کانتری کسی بود که به محض شیوع ویروس کرونا یک خیریه به نام خودش تشکیل داد و در ابتدا یک ‌میلیون دلار و سپس، مبالغ دیگری به این خیریه کمک کرد؛ این خیریه یکی از منابع مالی کمپانی "مدرنا" بوده که اعلام کرده بود، واکسن کرونایش ۹۵ درصد موفق بوده است!

لازم به ذکر است که کمک مالی خیرخواهانه دالی پس از آن صورت می گیرد که وی اخیراً گفت که معتقد است اپیدمی کرونا "درس و عبرتی از سوی خدا" است.

او ترانه ای به نام "دوباره همه چیز خوب میشود" را نیز برای روزهای کرونایی تهیه کرده و خوانده ‌است. پارتون از زمان شیوع ویروس کرونا گفتار و کردارش را در جهت مبارزه با این بیماری به کار گرفته‌است و شاید بتوان گفت او از جمله هنرمندان  در صف مقدم مبارزه با کرونا است. 

 

خواننده زن موسیقی کانتری دالی پارتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین