کد خبر: 57373 A

خواننده مشهور پاپ که زمانی با مدونا مقایسه می‌شد در سال‌های اخیر به قدری درگیر حواشی شده که از فضای حرفه‌ای موسیقی دور شده است.

ایران آرت: بریتنی اسپیرز سرانجام به مستند "لکه‌دار کردن بریتنی اسپیرز" نیویورک تایمز که از شبکه‌های هولو و اف‌اکس پخش شده واکنش نشان داد.

اسپیرز سه‌شنبه این هفته در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت: "مستند را ندیده‌ام اما بر اساس آنچه متوجه شده‌ام می‌توانم بگویم از اینکه مرا در کانون توجه قرار دادند شرمنده شدم. به مدت دو هفته گریه کردم و… هنوز هم گاهی گریه می‌کنم."

به گزارش 30نما این مستند در شبکه‌های اجتماعی جنجال زیادی به پا کرد و هواداران خواننده از نحوه‌ برخورد رسانه‌ها با او و دیگر سلبریتی‌ها انتقاد کردند. "لکه‌دار کردن بریتنی اسپیرز" در حالی منتشر شد که او با پدرش وارد نزاع حقوقی سختی برای بازپس‌گیری مدیریت دارایی‌هایش شده بود. در این مستند "جاستین تیمبرلیک" که از اواخر دهه‌ی ۱۹۹۰ تا اوایل ۲۰۰۰ با اسپیرز رابطه داشت و او را در مقطعی به خیانت متهم کرد، یکی از عوامل رفتار ناشایست رسانه‌ها با اسپیرز دانسته شده است.

تیمبرلیک در واکنش به این انتقادات می‌نویسد: "به خاطر آن دوره از زندگی‌ام که رفتارهایم باعث ایجاد مشکلات بیشتری شد، مواقعی که حرف بی‌جایی زدم، یا جایی که حرف نزدم عمیقاً متأسفم. مشخصاً می‌خواهم از بریتنی اسپیرز و جانت جکسون عذرخواهی کنم زیرا برای این زنان احترام زیادی قائلم اما می‌دانم که ناامیدشان کرده‌ام."

کاربران توییتر پیش‌تر از "کرگ فرگوسن" که حاضر نشد در برنامه‌اش اسپیرز و رفتارهای عجیبش از جمله تراشیدن سرش را به تمسخر بگیرد ستایش کردند. علاوه بر این، کاربران شروع کردن به ارسال مصاحبه‌ی "دایان سایر" با اسپیرز ۲۱ ساله و از این مجری درخواست کردند که از اسپیرز عذرخواهی کند.

به نظر می‌رسد که اسپیرز تمایلی به بودن در کانون توجه ندارد، حتی اگر این توجه از روی همدردی باشد. او می‌نویسد: "زندگی من همیشه مورد بررسی قرار گرفته… همیشه قضاوت شده‌ام… به من توهین شده… و توسط رسانه تحقیر شده‌ام… و هنوز تا همین امروز ادامه دارد!"

بریتنی اسپیرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین