کد خبر: 57606 A

سلنا گومز با میزان زیادی خون مصنوعی بر روی لباس‌هایش و در کنار "استیو مارتین" به چشم می‌خورد و توسط پلیس دستگیر شده است.

ایران آرت: سلینا گومز خواننده و بازیگر ۲۸ ساله به‌تازگی در تصاویر پشت صحنه‌ سریال "تنها قتل‌های ساختمان" (Only Murders in the Building) هولو با لباس‌هایی آغشته به خون دیده شده است. هفته گذشته گزارش شد که فیلمبرداری این پروژه به پایان رسیده، اما این تصاویر نشان می‌دهد که تولید سریال همچنان ادامه دارد.

گومز شنبه این هفته در این تصاویر با میزان زیادی خون مصنوعی بر روی لباس‌هایش و در کنار "استیو مارتین" به چشم می‌خورد و توسط پلیس دستگیر شده است. دیگر بازیگران سریال "مارتین شورت"، "ایمی رایان" و "نیتان لین" خواهند بود.

"تی‌ام‌زی" گزارش داده است که شخصیت گومز در سریال "مارگارت" نام دارد و دختر یکی از سرمایه‌گذاران پرنفوذ نیویورک است. مارگارت دختری زیبا، مغرور و به‌شدت کنجکاو است که برای مشارکت در حل یک معمای قتل حاضر است هر کاری انجام دهد.

photo_۲۰۲۱-۰۴-۱۲_۱۹-۵۷-۳۹


به گزارش 30نما، "تنها قتل‌های ساختمان" به نویسندگی مارتین و جان هافمن ساخته شده که سابقه‌ی نویسندگی برای "گریس و فرانکی" (Grace and Frankie) نت‌فلیکس را دارند. مارتین، شورت و گومز از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه‌اند.

شورت و مارتین در سال‌های گذشته چندین بار از جمله در فیلم‌های "سه رفیق" (Three Amigos) و "پدر عروس" (Father of the Bride) با یکدیگر همکاری کرده‌اند و در تورهای کمدی بین‌المللی مختلفی در کنار هم بوده‌اند.

"تنها قتل‌های ساختمان" اولین بازگشت گومز به تلویزیون پس از "جادوگران محله ویورلی" (Wizards of Waverly Place) دیزنی خواهد بود. او در این سریال از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ نقش "الکس روسو" را بازی کرد.

 

سلنا گومز تنها قتل های ساختمان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین