کد خبر: 57804 A

این خواننده یکی از چندین و چند هنرمند سرشناسی اتس که از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون فعالیت حرفه‌ای خود را از دست داده و زندگی‌‌اش مختل شده است.

ایران آرت: یک خواننده سرشناس اپرای فرانسه که شهرت جهانی دارد، بعد از خانه‌نشینی به دلیل کرونا اکنون به شغل پیک رستوران روی آورده و با دوچرخه غذا به در خانه‌ها می‌برد.

این خواننده که سباستین سولس نام دارد یکی از میلیون‌ها نفری است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جهان در بیش از یک سال پیش تاکنون فعالیت حرفه‌ای خود را از دست داده و زندگی‌‌اش مختل شده است.

آقای سولس که خواننده باریتون و تنور اپراست، پس از آغاز محدودیت‌های مربوط به دوران کرونا و بسته شدن تمام سالن‌های نمایش، مجبور شد کار جدیدی در فرانسه برای خود پیدا کند و پیک دوچرخه‌ای شد. وی در توصیف این وضعیت می‌گوید: "این موجی است که آدم را با خودش می‌برد و کنترل ماوقع یا وقایع آینده آدم دست خودش نیست. فقط باید زنده ماند."

به گزارش یورونیوز، سباستین سولس که تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ اجرا در سرتاسر جهان داشته، می‌گوید از زمان آغاز کرونا هیچ کمکی دریافت نکرده و مجبور شده پس از ۲۱ سال فعالیت در خارج از فرانسه، برای کار به کشورش بازگردد. او گفت: "من به آژانس کاریابی رفتم، می‌خواستم فقط به تدریس آواز بپردازم. اما چون دوچرخه‌ای دارم که دوستش دارم، گفتم شاید این کار هم بد نباشد."

به این ترتیب این خواننده باریتون برای کار در سامانه‌های تحویل غذا ثبت نام کرد. فعالیت دیگر مورد علاقه‌اش یعنی دوچرخه‌سواری نیز در ۵۰ سالگی به کمکش آمده تا زندگی‌اش را تأمین کند. او اعتراف می‌کند: "اولش می‌خواستم با این کار از وضعیت بد مالی بیرون بیایم و قرار نبود این همه طول بکشد."

سباستین سولس به طور متوسط با ۳۰ ساعت دوچرخه‌سواری در هفته، به سختی می‌تواند هزار و ۲۰۰ یورو درآمد داشته باشد. اما او ناامید نشده و همچنان خیال آینده‌ای روشن را در سر می‌پرورد.

 

خواننده مشهور سباستین سولس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین