کد خبر: 57821 A

وکیل محسن نامجو در بیانیه‌ای نوشت: ادعاهای تجاوز جنسی، اقدام به تجاوز جنسی، حمله جنسی، اقدام به حمله جنسی، لمس ناخواسته جنسی و اقدام به لمس ناخواسته جنسی به طور قاطع و صریح نادرست است.

ایران آرت: در حالی که محسن نامجو، خواننده ساکن نیویورک در ابتدای هفته با انتشار یک ویدئو از زنانی که با "آزار کلامی" و "آزار رفتاری" مواجه شده‌اند عذرخواهی کرد، اکنون وکیل او با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که آقای نامجو اتهام تجاوز، اقدام به تجاوز و اقدام به لمس ناخواسته جنسی را تکذیب می‌کند. 

در این بیانیه که توسط خانم آلاله کامران، وکیل محسن نامجو منتشر شده، آمده است: آقای محسن نامجو ویدئویی را با حسن نیت منتشر کرد که در آن از همه اقشار جامعه به طور گسترده و عامیانه، و همچنین به طور خاص از افرادی که شاید به هر دلیلی از ایشان آزرده‌خاطر باشند، و برای همه اقداماتی که شاید اذهان عمومی را آزرده کرده و توهین‌آمیز تلقی شده باشد، پوزش خواست. این عذرخواهی ظاهراً به این آتش دامن زده و به اشتباه در ذهن بسیاری صحت این ادعاها را متلقی کرده است. 

در ادامه این بیانیه آمده است: ادعاهای تجاوز جنسی، اقدام به تجاوز جنسی، حمله جنسی، اقدام به حمله جنسی، لمس ناخواسته جنسی و اقدام به لمس ناخواسته جنسی به طور قاطع و صریح نادرست است. هیچ پرونده مدنی، شکایت یا مداخله خصوصی و یا سازشی در هیچ کشوری وجود ندارد.

خانم کامران نوشته است: ادعاهای مطرح شده علیه آقای محسن نامجو مربوط به سال‌ها پیش است و آقای نامجو هرگز در هیچ کشوری توسط مجریان قانون بازپرسی نشده است. هیچ پرونده‌ای علیه وی تشکیل نشده است. 

در ابتدای هفته و پس از آنکه محسن نامجو ویدئوی عذرخواهی را منتشر کرد، یک فایل صوتی از این خواننده منتشر شد که نه تنها اعتبار ویدئوی عذر خواهی را زیر سوال برد بلکه شخصیت فردی او را نیز به محاق برد.

جزئیات آنچه که طی یک هفته گذشته بر نامجو گذشت را با کلیک بر روی تیتر زیر می‌توانید بخوانید و در جریان چند و چون ماجرا قرار بگیرید.

محسن نامجو؛ از خود افشاگری تا خود تخریبی/ وقتی خود بزرگ‌بینی کار دست آدمی می‌دهد

محسن نامجو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین