کد خبر: 57849 A

جان لجند که برنده جایزه‌های بزرگی چون گرمی، گلدن گلوب و اسکار شده یک ویدئو برای دانشجویان دانشگاه دوک تهیه کرد و در آن اعلام کرد که در جشن فارغ‌التحصیلی، کنار آنها خواهد بود.

ایران آرت: در راستای انگیره بخشی به دانشجویانی که به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اند، قرار است "جان لجند" ( John Legend) خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر آمریکایی برای سخنرانی در جشن فارغ‌التحصیلی مقطع کارشناسی دانشگاه دوک سخنرانی کند.

این مراسم به صورت حضوری در فضای باز یک استادیوم برگزار می‌شود و طبق اعلام دانشگاه دوک، یک مدرک افتخاری نیز به جان لجند اعطا خواهد شد.

جان لجند که برنده جایزه‌های بزرگی چون گرمی، گلدن گلوب و اسکار شده، در روزهای پیش از برگزاری این جشن، یک ویدئو برای دانشجویان دانشگاه دوک تهیه کرد و در آن اعلام کرد که در جشن فارغ‌التحصیلی، کنار آنها خواهد بود.

"وینسنت پرایس" رئیس دانشگاه دوک گفت: من می‌دانم که نمونه افرادی چون جان لجند، الهام بخش فارغ‌التحصیلان ما خواهد بود.

من مشتاقانه منتظرم که در تاریخ ۲ مه یعنی روز برگزاری جشن، از این خواننده استقبال کنم.

به گزارش ایسنا، از نکات جالب توجه این مراسم این است که قرار است لجند به چهار نفر که کارهای بزرگی برای جامعه انجام داده‌اند، مدرک افتخاری اعطا کند.

این افراد در زمینه مقابله با خشونت خانگی، پیشرفت تاریخ آفریقایی- آمریکایی، حفاظت از محیط زیست و دفاع از حقوق شهروندی فعالیت‌ داشته‌اند.

"دوک"، اولین دانشگاه منطقه است که برنامه‌های خود برای فارغ‌التحصیلی دانشجویان در دوران کرونا را به صورت خواهد کرد.

در این مراسم، دانشجویان مقطع کارشناسی که به طور منظم در برنامه نظارت آزمایشی بر کووید-۱۹ شرکت کرده‌اند، حضور خواهند یافت. اما به دلیل شرایط کرونایی، خانواده‌های دانشجویان امکان حضور ندارند.

دانشجویان فارغ‌التحصیل شده این مراسم با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و با ماسک کنار هم خواهند بود.

همچنین این مراسم برای افرادی که امکان حضور نداشتند، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

جان لجند خواننده مشهور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین