کد خبر: 58126 A

پدر بریتنی اسپیرز مدعی شده که ستاره پاپ آمریکایی به زوال عقل مبتلا شده است.

ایران آرت: پدر بریتنی اسپیرز مدعی شده است که ستاره پاپ ۳۹ ساله آمریکایی به زوال عقل مبتلا شده است. جیمی اسپیرز ۶۸ ساله می‌گوید که دخترش به خاطر همین بیماری مدیریت دارایی‌های خود را به پدرش واگذار کرده است اما طرفداران می‌گویند که در صورت ابتلا به زوال عقل، به خاطر سپردن آهنگ‌ها و انجام کارهای روزمره بدون مشکل خاصی غیرممکن خواهد بود.

اسپیرز در ماه دسامبر گذشته به مناسبت سی و نهمین سالگرد تولد خود یک آهنگ جدید به نام Swimming In The Stars منتشر کرده و در طول مدتی که پدرش مسئولیت کنترل امور مالی او را بر عهده داشته، اسپیرز چهار آلبوم منتشر کرده و چهار کنسرت بین المللی نیز داشته است.

قرارداد قیومیت پدر بریتنی اسپیرز بر او زمانی منعقد شد که اسپیرز بعد از جدایی از کوین فدرلین در سال ۲۰۰۷ شرایط روحی مناسبی نداشت و حضانت دو فرزندش جیدن و شان را از دست داده بود. اما مستندی که اخیراً توسط مبین ازهار ساخته شده و هفته آینده در بریتانیا منتشر خواهد شد، اسنادی را نشان می دهد که زوال عقل را دلیل اصلی حکم قیومیت پدر بریتنی اسپیرز بر او جلوه می دهند، شرایطی که در ۱۲ سال اخیر برای اسپیرز وجود داشته است. در مستند The Battle For Britney: Fans, Cash and a Conservatorship، ازهار  می گوید که ادعای زوال عقل کمی غیرممکن به نظر رسیده و وی این موضوع را یک تئوری توطئه می داند. وی در این باره گفته است: "چندین وبسایت طرفداران وجود دارد که می گویند اسناد مربوط به ماجرای قیومیت را در اختیار دارند".

بریتنی اسپیرز و سام اصغری


به گزارش روزیاتو، در ایالات متحده کمتر از ۵ درصد از موارد ابتلا به زوال عقل مربوط به افراد زیر ۶۵ سال هستند و به همین خاطر ازهار مدعی است که موضوع ابتلای بریتنی اسپیرز به زوال عقل نمی تواند واقعی باشد. اسپیرز قرار است برای اولین بار در ماه ژوئن آینده در این مورد در دادگاه سخن بگوید. پدر او بعد از مدت ها کنترل امور مالی دخترش، بالاخره به طور موقت و به خاطر بیماری از مسئولیت خود کناره گیری کرده و اکنون تیم مدیریتی خود اسپیرز بر مسائل مالی او کنترل دارند. بریتنی همچنین روز جمعه گذشته تصویری سیاه و سفید از یک دختر بچه که انگشت وسط خود را به نشانه توهین بالا گرفته بود منتشر کرده و در بخش شرح آن همراه با ایموجی های مختلف نوشت: "سلام اسم من بریتنی اسپیرز است… از آشنایی با شما خوشوقتم!!! یکی از قوی ترین نعمت های خدادادی من این است که خیلی خوشکل هستم بدون هیچ بحثی!!!".

این پست تنها چند روز پس از آن منتشر شد که خبر رسید بریتنی در ۲۳ ژوئن ۲۰۲۱ در دادگاه حاضر شده و در مورد ماجرای بحث برانگیز قیومیت پدرش صحبت خواهد کرد. گفته می شود پدر و مادر بریتنی اسپیرز بر سر سلامت دخترشان با هم اختلاف شدید دارند و پدر بریتنی، مادرش را به سوء استفاده از رنج و ترومای دخترشان متهم کرده است. لین ۶۵ ساله در سال ۲۰۰۲ و پس از ۳۰ سال زندگی مشترک، از جیمی جدا شده است و مدیریت مالی شوهر سابقش بر دارایی های بریتنی را زیر سوال برده است، از جمله هزینه ۲ میلیون دلاری که وی مدعی است به وکلای اسپیرز داده است.

 

بریتنی اسپیرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین