کد خبر: 58419 A

گروه هوی متال متالیکا درصدد آن است که یازدهمین آلبوم استودیویی خود را در سال ۲۰۲۱ منتشر کند.

ایران آرت، سجاد مالمیر: جیمز هتفیلد که به تازگی در پادکستی به نام Fierce Life حضور یافته بود درباره پروسه آلبوم جدید متالیکا که در قرنطینه ضبط شده توضیحاتی را ارائه داد. 

خواننده و گیتاریست متالیکا می‌گوید: به خاطر شرایط کرونا و احساس بی تابی ناشی از آن و در عین حال احساس خلاقیت و در کنار اعضای گروه بودن، شروع به همکاری با یکدیگر کردیم و یک سری آثار جدید ساختیم. در همکاری‌هایی که از راه دور با هم داشتیم حدود ۱۰ قطعه نوشتیم و در نهایت به هم ملحق شدیم.

همچنین لارس اولریش، درامر گروه متالیکا در مورد روال ضبط قطعات جدید گفت: داریم به جلو حرکت می‌کنیم ولی نبودن در کنار هم باعث شده تا کار یه خرده سخت پیش برود. در واقع بهتره بگویم که پروسه ضبط کار جدید، خیلی خیلی آرام در حال پیشروی است.

لارس مدتی پیش در مصاحبه با مجله Classic Rock گفته بود: آلبوم جدید متالیکا، بهترین و سنگین‌ترین کاری است که تا حالا به حال ضبط کرده‌ایم. مسئله این است که اگر واقعا فکر نمی‌کردیم بهترین کارمان نیست آن را ادامه نمی‌دادیم. ما در گروه از روند خلاقانه کارمان لذت می‌بریم.

"متصل… به خودتخریبی" نام آخرین آلبوم استودیویی متالیکا است که در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. ۸ سال طول کشید تا این آلبوم به‌عنوان دهمین اثر متالیکا عرضه شود و حالا هواداران این خواننده امیدوارند که ۵ سال پس از انتشار آن آلبوم جدیدی از گروه مورد علاقه خود بشنوند.

متالیکا یک گروه موسیقی هوی متال آمریکایی است که در سال ۱۹۸۱ در شهر لس آنجلس فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال ۱۹۸۱ اوّلین آلبومش با نام همه‌شان را بکش منتشر شد. متالیکا تاکنون ۱۰ آلبوم استودیویی، ۳ آلبوم زنده، ۲۴ نماهنگ و ۴۵ تک‌ آهنگ منتشر کرده‌است. این گروه ۹ بار برنده جایزه گرمی شده‌است و این به نوبه خود یک رکورد محسوب می‌شود.

 

موسیقی راک جیمز هتفیلد متالیکا هوی متال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین