کد خبر: 58444 A

برادر مایکل جکسون می‌گوید: اگر مایکل پایش را بیرون از خانه می‌گذاشت، طی چند ثانیه مردم کار خود را رها می‌کردند و به سمت او می‌شتافتند. به همین دلیل او چهره‌ خود را مخفی می‌کرد

ایران آرت: مارلون، برادر مایکل جکسون، می‌گوید این ستاره فقید هنگام حضور در اماکن عمومی چهره‌ خود را به طرقی غیرعادی مخفی می‌کرده تا توسط مردم شناسایی نشود.

مارلون که یکی از هشت خواهر و برادر خانواده جکسون و یکی از اعضای گروه جکسون۵ است، گفت برای تمام اعضای خانواده، به ویژه مایکل، غیرممکن بود که یک زندگی عادی داشته باشند.

او به گاردین گفت: "مایکل خود را داخل یک قفس تصور می‌کرد و تحمل آن برایش دشوار بود. خیلی دشوار. واقعا آدم را آزار می‌دهد. اگر مایکل پایش را بیرون از خانه می‌گذاشت، طی چند ثانیه مردم کار خود را رها می‌کردند و به سمت او می‌شتافتند. به همین دلیل او چهره‌ خود را مخفی می‌کرد."

به نقل از ایندیپندنت، او با اشاره به دیداری ناگهانی با مایکل در یک فروشگاه موسیقی، افزود: "من از پشت به او نزدیک شدم و در گوشش زمزمه کردم: "مایکل، اینجا چکار می‌کنی؟" او مانند یک فرد بی‌خانمان لباس پوشیده بود. لباس‌هایش کثیف بود، دندان‌هایش کج و معوج بود، موهایش را فرفری بالای سرش رها کرده بود، کفش‌هایی کثیف به پا داشت، پیراهنش کهنه و پاره بود، ولی مشغول خریدن چندین صفحه موسیقی بی‌نظیر بود."

او ادامه داد: "به او گفتم، ولی یک چیز دیگر هم تو را لو می‌دهد مایکل! همیشه یک مدل کفش‌ می‌پوشی!" او همان کفش‌هایی را به پا داشت که روی صحنه هم به پا می‌کرد."

در جای دیگری در مصاحبه، برادران و خواهران مایکل ادعا کردند که جو، پدرشان، آن‌ها را مجبور می‌کرد در حیاط خانه آجر جابه‌جا کنند تا از پیوستن‌‌شان به "گَنگ‌"ها (گروه‌های خلافکار) جلوگیری کند، و همچنین درباره عزای خانواده، ۱۲ سال بعد از درگذشت مایکل، صحبت شد.  

مایکل در سن ۵۰ سالگی بعد از مصرف بیش از اندازه دارو، در اثر حمله قلبی درگذشت. کانراد مورای، پزشک او که آن داروها را تجویز کرده بود، در سال ۲۰۱۱ به قتل غیرعمد این ستاره محکوم شد.

 

مایکل جکسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین