کد خبر: 58636 A

در صورتی که استفاده خواننده ایتالیایی از مواد مخدر اثبات شود این احتمال وجود دارد که باربارا پراوی، خواننده ایرانی‌تبار اهل فرانسه که در شب مسابقه در جایگاه دوم قرار گرفت به‌عنوان برنده مسابقه آواز یوروویژن معرفی شود.

ایران آرت: گروه متال ایتالیایی مونسکین، برندگان مسابقه ترانه یوروویژن ۲۰۲۱، پس از وایرال شدن رفتارهای غیرعادی خارج از صحنه در فینال بزرگ، تست مواد مخدر می دهند.

به دنبال حادثه «اتاق سبز»، از گروه ایتالیایی برنده «یوروویژن» تست مواد مخدر گرفته شد.

تصاویری که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، گروه را در حال نوشیدن و جشن گرفتن در پشت میز خود در حالی که سر خواننده اصلی دامیانو دیوید، روی میز خم شده، نشان می دهد. گفته شده که ممکن است خواننده مواد مخدر مصرف کرده باشد، اگرچه دیوید اواخر شنبه، پس از پیروزی گروه، هرگونه مصرف مواد مخدر را در یک کنفرانس مطبوعاتی رد کرد.

رهبر این ارکستر به خبرنگاران گفت: [گیتاریست توماس راگی] لیوانی را شکست ... من مواد مخدر استفاده نمی کنم. لطفا بچه ها ، این حرف را نزنید. این را نگویید، واقعاً! هیچ کوکائینی در کار نیست، لطفاً ، این حرف ها را نزنید!

روز یکشنبه، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اروپا، سازمان دهندگان یوروویژن، بیانیه ای را در مورد این حادثه منتشر کردند. برگزارکنندگان گفتند: ما از گمانه زنی ها پیرامون ویدیو کلیپ برندگان ایتالیایی مسابقه ترانه یوروویژن شب گذشته در اتاق سبز مطلع هستیم.

به گزارش فارس، این اتحادیه(EBU) گفت که گروه به شدت ادعای استفاده از مواد مخدر را رد کرده و دیوید پس از ورود به خانه یک آزمایش مواد مخدر انجام خواهد داد. برگزارکنندگان گفتند که این گروه شنبه شب درخواست تست مواد مخدر داد اما سازمان دهندگان گفتند که الان امکانش نیست.

نمایندگان گروه موسیقی مونسکین به ورایتی گفتند که روز دوشنبه تست مواد مخدر از اعضای گروه گرفته می شود.

هنوز مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نتیجه تست مواد مخدر دیوید مثبت باشد، یا اگر تحقیقات اتحادیه رویداد یوروویژن رادیو تلویزیون اروپا(EBU) در مورد فیلم پاسخ های قطعی تری ارائه دهد. ورایتی برای توضیح در این زمینه با یوروویژن تماس گرفته است.

ایتالیا، در ۶۵ امین دوره مسابقه ترانه یوروویژن با ۵۲۴ امتیاز برنده شد و حالا مهم ترین رویداد موسیقی قاره سبز با اتفاقات اتاق سبز زیر سوال می رود.

 

یوروویژن باربارا پراوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین